Dékány Ágoston (1948-2015): Portéka, litográfia, papír, jelzett, számo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/309/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Dekany-Agoston-1948-2015-Porteka-litografia-papir-jelzett-szamozott-2119-48C39760-cm~II1682481
1682481
10047
309
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,32 EUR , 4,71 USD
Leírás: Dékány Ágoston (1948-2015): Portéka, litográfia, papír, jelzett, számozott (21/19), 48×60 cm
: tánczos_gábor
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: