Olaszország 1951-2001. "Olasz Köztársaság Érdemrend Lovagkeresztje" aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés, eredeti dísztokban, miniatűrrel és szalagsávval T:2 aranyozás kopott
Italy 1951-2001. "Order of Merit of the Italian Republic, Knight" gold plated and enamelled Ag decoration in original case with miniature and thin ribbon C:XF gold plating worn