Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 15 cm, 12,4 g https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/308/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1/Aranyozott-ezustAg-karkoto-jelzett-h-15-cm-12-4-g~II1674369
1674369
19032
308
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 15 cm, 12,4 g
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: