Francis Watson: Medici Katalin élete és kora. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, foltos gerinccel laza fűzéssel, Medici Katalin beragasztott fotójával, fekete-fehér képekkel illusztrálva, ex libris-szel,.
Henri Pozzi: Századunk bűnösei. Ford. Dr. Marjay Frigyes. Bp., 1936, Dr. Marjay Frigyes. Kiadói illusztrált papírkötésben, kissé szakadt, kopottas borítóval.
Rozsos Tamás László: Az erdélyi örmény eredetű nemes LUKÁCS család genealógiája. Bp., 2012, Fővárosi Örmény Önkormányzat. Kiadói papírkötés.
A szerző által dedikált.
Mikó Árpád-Hapák József: The Corvinas of King Matthias in the National Széchényi Library. Bp.,2008, Kossuth-OSZK. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven. Jó állapotban./Paperbinding, in paper cover, in English language.