Könyvek: Társadalomtudomány Tételek száma: 60
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1642955
15719
308
Books: Social sciences
Marczell Mihály: Érosz és Étosz. Bp. 1940. Szent István Társ. 270 p. Kiadói papírborítóban. Szép állapotban 1647287
15720
308
Books: Social sciences
Boissier,Gaston: Cicero és barátai.Tanulmány a Caesar korabeli római társadalom fölött. Bp., 1876.
MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé sérült gerinccel 1647285
15721
308
Books: Social sciences
Nisard Dezső: Tanulmányok a renaissance és a reformáció korából. Budapest, 1875,
MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé sérült gerinccel 1647309
15722
308
Books: Social sciences
Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychopathia Sexualis különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. Fordította: Dr. S.K.M. Budapest, 1908, Kostyál Jenő. II. javított kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel 1647281
15723
308
Books: Social sciences
Faguet Emil: A XVIII. század. Irodalmi tanulmányok. fordította Haraszti Gyula.
Bp. 1898, MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban. 1647271
15724
308
Books: Social sciences
Emerson Ralph Waldo: Az emberi szellem képviselői. Ford. (és előszó) Szász Károly.
Bp. 1894, . MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban. 1671291
15725
308
Books: Social sciences
Kis magyar néprajz a rádióban. Szerk.: Jávor Kata, Küllős Imola, Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1978, Révai. RTV-Minverva. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal. 1656287
15726
308
Books: Social sciences
Vegyes könyvtétel, filozófiai témában, 3 db:
Sándor Pál: Aristoteles. Bp.,1958, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Heller Ágnes: Az aristotelési etika és az antik ethos. Bp.,1966, Akadémiai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Spinoza műhelyében. Szemelvények. Összeállította, az előszót és a jegyzeteket írta: Nádor György. Fordította: Nádor György, Szemere Samu. Bp.,1963, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1656270
15727
308
Books: Social sciences
Vegyes könyvtétel, filozófiai könyvek témában, 3 db:
Platón: Az Állam. Részletek. Gondolkodók. Bp., 1970, Gondolat. 2. kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Sören Kiergkegaard Írásaiból. Gondolkodók. Bp., 1969, Gondolat. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Fordította Szemere Samu.
Spinoza: Etika. Bp.,1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1591498
15728
308
Books: Social sciences
Dr. Dengl János: Magyar nyelvhelyesség és magyar stilus. Bp., 1937, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés. 1639115
15729
308
Books: Social sciences
A magyar helyesírás szabályai. Bp.,1939, MTA. Hetedik, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. 1635249
15730
308
Books: Social sciences
Heller Farkas: Közgazdasági Lexikon. Bp., 1937, Grill Károly, 499 p. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft