https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 30

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
A világháború képes krónikája I-III.+VI-IX. kötet. (A IV., V. kötet hiányzik.) Bp., 1914-1916, Révai, Pallas Rt.-ny. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, az I-II. kötetek megviselt állapotban, sérültek, a kötésük szétvált, az I. kötet borítója elvált a könyvtesttől, a III. kötet kissé viseltes állapotban, kissé sérült kötéssel, egy illusztráció kijár, IX. kötet foltos.
15414.

A világháború képes krónikája I-III.+VI-IX. kötet. (A IV., V. kötet hiányzik.) Bp., 1914-1916, Révai, Pallas Rt.-ny. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, az I-II. kötetek megviselt állapotban, sérültek, a kötésük szétvált, az I. kötet borítója elvált a könyvtesttől, a III. kötet kissé viseltes állapotban, kissé sérült kötéssel, egy illusztráció kijár, IX. kötet foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. 12 színes táblamelléklettel, térképpel, és szöveg-képekkel. A színes táblákat Bortnyik Sándor és Kner Albert rajzolták. Bp.,(1940), Dante, 411+12 t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos gerinccel, szakadt első oldallal, de egyébként jó állapotban. A könyv a viláháború erőviszonyait vizsgálja. A szerző észérvekkel bizonyítja, hogy a háború megnyerhetetlen.
15415.

Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. 12 színes táblamelléklettel, térképpel, és szöveg-képekkel. A színes táblákat Bortnyik Sándor és Kner Albert rajzolták. Bp.,(1940), Dante, 411+12 t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos gerinccel, szakadt első oldallal, de egyébként jó állapotban. A könyv a viláháború erőviszonyait vizsgálja. A szerző észérvekkel bizonyítja, hogy a háború megnyerhetetlen.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
II. Rákóczi Ferenc erdélyi hadserege. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel közzéteszi Magyari András. Bukarest-Kolozsvár, 1994, Kriterion-Polis. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15416.

II. Rákóczi Ferenc erdélyi hadserege. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel közzéteszi Magyari András. Bukarest-Kolozsvár, 1994, Kriterion-Polis. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Rupert Butler: SS-Wiking. Az ötödik SS-hadosztály története (1941-45.) Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15417.

Rupert Butler: SS-Wiking. Az ötödik SS-hadosztály története (1941-45.) Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Robin Cross: Az ardenneki ütközet. Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15418.

Robin Cross: Az ardenneki ütközet. Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Leo Daugherty: A vietnámi háború napról napra. Fordított Eiben György. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15419.

Leo Daugherty: A vietnámi háború napról napra. Fordított Eiben György. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Chris Chant: A világ híres bombázói napjainkig. Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15420.

Chris Chant: A világ híres bombázói napjainkig. Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Roger Ford: A világ híres harckocsijai 1916-tól napjainkig. Fordította Halmai Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15421.

Roger Ford: A világ híres harckocsijai 1916-tól napjainkig. Fordította Halmai Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Novotny Tihamér: Első világháborús katonaemlékek antropológiai és művészetszociológiai vizsgálata. Bp., 1987, Múzsák. Kiadói papírkötés.
15422.

Novotny Tihamér: Első világháborús katonaemlékek antropológiai és művészetszociológiai vizsgálata. Bp., 1987, Múzsák. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Kiss Zoltán László: A magyar katonai elit. 1945-1989. Bp., 2005, Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Egyetemi Kiadó, 524 p. Kiadói kartonált papírkötés, a címlapja hiányzik, de egyébként jó állapotban.
15423.

Kiss Zoltán László: A magyar katonai elit. 1945-1989. Bp., 2005, Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Egyetemi Kiadó, 524 p. Kiadói kartonált papírkötés, a címlapja hiányzik, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
EUR
,
11,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Kis imakönyv a magyar hadifoglyok és menekültek használatára. Vatikánváros, 1945, Vatikáni Könyvnyomda. A lübecki magyar tábor bélyegzőjével. Kicsit foltos papírkötésben.
15424.

Kis imakönyv a magyar hadifoglyok és menekültek használatára. Vatikánváros, 1945, Vatikáni Könyvnyomda. A lübecki magyar tábor bélyegzőjével. Kicsit foltos papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Győri László (szerk.): Magyar katonák Európáért. Bp., é.n.
15425.

Győri László (szerk.): Magyar katonák Európáért. Bp., é.n.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz