Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 170
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1677142
15492
308
Books: Architecture, Art
Bolmányi Ferenc festőművész kiállítása. Bp., 1966, Révai Nyomda. Kiadói papírkötés. 1677145
15493
308
Books: Architecture, Art
Demjén Attila Munkácsy-díjas festőművész kiállítása. Bp., 1972, Képcsarnok. Kiadói papírkötés. 1677138
15494
308
Books: Architecture, Art
Jávor Piroska festőművész és Asszonyi Tamás szobrászművész kiállítási katalógus. 1978 Képcsarnok. Kecskemét, 1978, Petőfi Nyomda. Papírkötés. 1677140
15495
308
Books: Architecture, Art
Martsa István Munkácsy-díjas érdemes művész szobrainak kiállítása. Bp., 1973, Műcsarnok. Papírkötés. 1562787
15496
308
Books: Architecture, Art
Korniss Dezső kiállítása. Bp., 1980, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés. 1674670
15497
308
Books: Architecture, Art
Katona Imre: A habán kerámia Magyarországon. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Sok fekete-fehér és színes képpel. Kiadói egészvászonkötésben, jó állapotban. Megjelent 5000 példányban. 1676555
15498
308
Books: Architecture, Art
Katona Imre: Habán művészeti emlékek Magyarországon. Bp., Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, színes képekkel illusztrált, jó állapotban; 1674721
15499
308
Books: Architecture, Art
Katona Imre: Poharak, kupák, serlegek. XIX. századi üvegtárgyak a budapesti Iparművészeti Múzeumban. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, foltos. 1614304
15500
308
Books: Architecture, Art
Borsos Béla: A magyar üvegművesség. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Kiadóin egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. 1674738
15501
308
Books: Architecture, Art
Georg Himmelheber: Biedermeier bútorok. Fordította Kertész Judit. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. 1674801
15502
308
Books: Architecture, Art
P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. 1676386
15503
308
Books: Architecture, Art
Csánky Dénes: A XIX. és XX. század külföldi mesterei. 100 képpel illusztrált katalógus. Budapest, 1939, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft