Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 170
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1673309
15468
308
Books: Architecture, Art
Az Új idők kézimunka könyve 3 kötete, számos érdekességgel, vászonkötésben, jó állapotban 1667010
15469
308
Books: Architecture, Art
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Budapest, 1972, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 1667013
15470
308
Books: Architecture, Art
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., 1993, Balassi. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Az 1943-as kiadás bővített változata. 1667039
15471
308
Books: Architecture, Art
Mitrovics Gyula: A műalkotás szemlélete. Bp., 1940, Rózsavölgyi és Társa, XVI+334 p.+24 t.(képmellékletek.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a papír védőborító szakadt, hiányos, foltos, a kötéstáblák belseje foltos. 1667059
15472
308
Books: Architecture, Art
Jacob Burckhardt: Az olasz renaissance műveltsége. Fordította Elek Artúr. Bp., 1945, Dante. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító megviselt állapotban, javított, kissé kopott a félvászonkötés gerince, de ezeket leszámítva jó állapotban. 1670878
15473
308
Books: Architecture, Art
Czóbel Béla (1883-1976) kiállítása 1976. Balatonboglár május-július - Debrecen július-augusztus. Kiállítást rendezte Kratochwill Mimi. Kiállítási katalógus. hn., 1976, Szolnoki Nyomda Vállalat-ny, 4 sztl. lev. Kiadói papírkötés. 1668811
15474
308
Books: Architecture, Art
Szász Endre festőművész kiállítása. Bp., 1983, Vigadó Galéria. Kiadói papírkötés. 1668816
15475
308
Books: Architecture, Art
Európai bútorok a XV-XVII. században. Szerk.: Batári Ferenc. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. Bp., 1976, Népművelési Propaganda Iroda. Harmadik, javított kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. 1671140
15476
308
Books: Architecture, Art
Barcsay Jenő festőművész gyűjteményes kiállítása. Kiállítási katalógus. Bp., 1966, Ernst Múzeum, (Egyetemi Nyomda.) Kiadói papírkötés, javított kötéssel. 1668788
15477
308
Books: Architecture, Art
Barcsay. A szentendrei mozaik. Barcsay Jenő festőművész kiállítása. Bp., 1970, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. 1668839
15478
308
Books: Architecture, Art
Borsos Miklós szobrászművész kiállítása. Csontváry Galéria. Bp., 1992, Csontváry Galéria. Kiadói papírkötés. 1675945
15479
308
Books: Architecture, Art
Borsos Miklós könyvillusztrációi. Kiállítási katalógus. Bp., 1986, Országos Széchényi Könyvtár, 1 p.+16 t. Kiadói papírmappában. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft