https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Reklám Tételek száma: 48
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
1647930
12594
308
0
1000
Advertisement
EgyĂŠb
cca 1910 Budapest Szénásy Béla papíráruház feliratos papírdoboz tető, 7x11 cm 1671271
12595
308
0
1600
Advertisement
EgyĂŠb
cca 1920 6 db előre címzett felvágatlan reklám levelezőlap Szeredai József szegedi kereskedőnek 1674030
12596
308
0
2600
Advertisement
EgyĂŠb
Lénárt János budapesti fűszer, csemege üzletének litho reklámja, jó állapotban, 30x15,5 cm 1674040
12597
308
0
1400
Advertisement
EgyĂŠb
Let's dres the dolly in lovely nursery rhyme costumes - papír ruhák, 6 db 1591733
12598
308
0
3000
Advertisement
EgyĂŠb
1914 G. Freytags Katre der Balkan-Halbinsel / A Balkán-félsziget politikai térképe, 1:1250 000, német nyelvű, hajtott, ragasztott, 70x80 cm 1592517
12599
308
0
1000
Advertisement
EgyĂŠb
cca 1910 A Budapesti Belvárosi Kávéház Európa térképet ábrázoló szalvétája 30x30 cm 1607819
12600
308
0
5000
Advertisement
EgyĂŠb
14 db üres cigarettás doboz, nagyrészt magyar, nagyrészt jó állapotban / Empty vintage tobacco boxes 1130988
12601
308
0
400000
Advertisement
EgyĂŠb
Fantasztikus angol cigarettakártya gyűjtemény a XX. század elejéről, 1.024 db a legváltozatosabb témákból (katonai, sport, állatok, hölgyek, kártya, stb. érintetlen, rendkívül érdekes anyag eredtei korabeli albumban / Fantastic collection of 1.024 trade cards in an original album, better noted Wills Scissor Regimental Pets, Generals of India, India Regiments, Boxers, British Army Boxers, Famous Footballers, Beauties etc.
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1674032
12602
308
0
2800
Advertisement
EgyĂŠb
Lénárt János budapesti fűszer, csemege üzletének litho reklámja, jó állapotban, 33x22 cm 1674115
12603
308
0
1200
Advertisement
EgyĂŠb
cca 1910-1920 Lukács Csokoládégyár szaloncukor papír szép állapotban, 47x19 cm 1675843
12604
308
0
1000
Advertisement
EgyĂŠb
Budweiser modern fém reklámtábla, 29,521 cm 1625207
12605
308
0
1000
Advertisement
EgyĂŠb
cca 1920 Hobé Damase és Társa zölddió pálinka italcímke, Globus, litho, 4x16,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
További oldal navigáció Nyitva tartás
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz