Okmányok

Tételek száma: 146

1914 Duna Gőzhajózási Társaság fuvarlevél
11976.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1915 Skultéty László-féle magán elemi iskola nagy dicsérői papírja, IV. osztályos tanuló részére, pecséttel, aláírással, Győr, Neuwirth nyomda.
11977.

1915 Skultéty László-féle magán elemi iskola "nagy dicsérői" papírja, IV. osztályos tanuló részére, pecséttel, aláírással, Győr, Neuwirth nyomda.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1918 Kivonat a katonai ellátási törvény határozmányaiból nyugdíjas rokkantak számra, fizetési meghagyással
11978.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1918 Szolgálati cselédkönyv, fényképpel, okmánybélyeggel, bejegyzésekkel
11979.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1918 Kramer Rezső és Társa Likőr, Rum és Cognacgyár díszes fejléces levele, széleinél szakadások, 29x21 cm
11980.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1920 Szolnok, Orvosi bizonyítvány Beleznai Béla szolnoki lakos részére arról, hogy a román megszállók botozása miatt szorul kezelsére
11981.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1920-1940 7 db tagsági igazolvány és munkakönyv
11982.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1920-1927 A budapesti Királyi József Műegyetem mérnök-közgazdász leckekönyve, Bertalan Albert mérnök részére. Az egyetem rektorának, és dékánjainak, valamint tanárainak aláírásaival (Czakó Adolf, ifj. Szily Kálmán, Heller Farkas, Zelovich Kornél, Kossalka János, Pecz Samu, Oltay Károly...stb.) 3 db 30f.,3 db 1k. 50f. , 3 db 5kr , 4 db 50kr , 2 db 1000 korona okmánybélyegekkel, pecsétekkel. Kopottas, kissé viseltes egészvászon-kötés, fénykép nélkül.
11983.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1921-1943 2 db fegyvertartási engedély és 1 db vadászjegy (Szeged, Horgos, Enying)
11984.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1921 Bp., A vallás- és közoktatásügyi minisztertől érkező fizetésemelési értesítés
11985.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1921 Beköltözési engedély óvónő részére
11986.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1921-1926 A budapesti Kir. József Műegyetem leckekkönyve Molitórisz Gyula (1902-1959) gépészmérnök részére. Az egyetem rektorának, dékánjának, és tanárainak aláírásaival, okmánybélyegekkel (4 db 1kr. 50f., 2 db 5kr., 1 db 1000kr.) pecséttekkel. Az egészvászon-kötés hiányzik.
11987.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft