1920-1927 A budapesti Királyi József Műegyetem mérnök-közgazdász leckekönyve, Bertalan Albert mérnök részére. Az egyetem rektorának, és dékánjainak, valamint tanárainak aláírásaival (Czakó Adolf, ifj. Szily Kálmán, Heller Farkas, Zelovich Kornél, Kossalka János, Pecz Samu, Oltay Károly...stb.) 3 db 30f.,3 db 1k. 50f. , 3 db 5kr , 4 db 50kr , 2 db 1000 korona okmánybélyegekkel, pecsétekkel. Kopottas, kissé viseltes egészvászon-kötés, fénykép nélkül.
1921-1926 A budapesti Kir. József Műegyetem leckekkönyve Molitórisz Gyula (1902-1959) gépészmérnök részére. Az egyetem rektorának, dékánjának, és tanárainak aláírásaival, okmánybélyegekkel (4 db 1kr. 50f., 2 db 5kr., 1 db 1000kr.) pecséttekkel. Az egészvászon-kötés hiányzik.