https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 249

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1956 A Magyar Világ, független politikai napilap november elsejei száma, benne a forradalom híreivel
13027.

1956 A Magyar Világ, független politikai napilap november elsejei száma, benne a forradalom híreivel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1956 Földrészek 4 db vignetta-matrica
13028.

1956 Földrészek 4 db vignetta-matrica

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1956 Magyarország helységnévtára. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.
13029.

1956 Magyarország helységnévtára. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1957 Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben. I. Kiadja a Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájokoztatási Hivatala. Papír kötésben, jó állapotban, p. 63.
13030.

cca 1957 Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben. I. Kiadja a Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájokoztatási Hivatala. Papír kötésben, jó állapotban, p. 63.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1960 Csepel teherautók (D450 N1-11, D450 N-P) műszaki ismertető reklámlapja, 3 db szórólap, jó állapotban
13031.

cca 1960 Csepel teherautók (D450 N1-11, D450 N-P) műszaki ismertető reklámlapja, 3 db szórólap, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1960 Danuvia 125 köbcentiméteres motorkerékpár használati és kezelési utasítás. Bp., Danuvia. Félvászon-kötésben, a kötéstáblák sérültek, megtörtek, a hátsó kötéstáblákon jegyzettel.
13032.

1960 Danuvia 125 köbcentiméteres motorkerékpár használati és kezelési utasítás. Bp., Danuvia. Félvászon-kötésben, a kötéstáblák sérültek, megtörtek, a hátsó kötéstáblákon jegyzettel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
3
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 13-20. Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés. Szép állapotban.
13033.

1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 13-20. Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés. Szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 21-29. (Kivéve 23. szám.) Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés, a 23 szám hiányzik. Szép állapotban.
13034.

1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 21-29. (Kivéve 23. szám.) Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés, a 23 szám hiányzik. Szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1961 Népszabadság XIX .évf. 88. szám, 1961. április 13. csütörtöki kiadása Gagarin űrutazásáról, és az emberi űrutazás korszakának megindulásáról
13035.

1961 Népszabadság XIX .évf. 88. szám, 1961. április 13. csütörtöki kiadása Gagarin űrutazásáról, és az emberi űrutazás korszakának megindulásáról

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1962 A Jereván étterem esti étlapja. Hajtásnyomokkal
13036.

1962 A Jereván étterem esti étlapja. Hajtásnyomokkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1964 Kósa Ferenc, Gyöngyössy Imre, Csoór Sándor: Tízezer nap c. film technikai forgatókönyve. Nylon-kötésű mappában.  A filmet egy időre betiltották, mert az 1956-os eseményeket benne forradalomnak nevezik, illetve a film tragikus befejezése miatt. 1967-ben Kósa Ferenc a filmért a cannes-i filmfesztiválon legjobb rendezőnek járó díjat nyert.
13037.

1964 Kósa Ferenc, Gyöngyössy Imre, Csoór Sándor: Tízezer nap c. film technikai forgatókönyve. Nylon-kötésű mappában. A filmet egy időre betiltották, mert az 1956-os eseményeket benne forradalomnak nevezik, illetve a film tragikus befejezése miatt. 1967-ben Kósa Ferenc a filmért a cannes-i filmfesztiválon legjobb rendezőnek járó díjat nyert.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
9
1966 Marcel Marceau: Paris. Gastspiel in der DDR. Ismertető prospektus, Marcel Marceau dedikációjával. Tűzött papírkötésben.
13038.

1966 Marcel Marceau: Paris. Gastspiel in der DDR. Ismertető prospektus, Marcel Marceau dedikációjával. Tűzött papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz