Militária

Tételek száma: 109

1914 A DDSG EP70 hajója Szendrőnél, más vizi objektumokkal, A szerbek az I. világháború kitörésekor süllyesztették el a hajót. 4 db érdekes feliratozott fotó (16x12 cm) kartonlapon. / DDSG steamer sunk by the Serbians at the outbreak of World War I. at Semendria 4 photos
12762.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1900 4 db nevesített katona keményhátú fotója 9x17 cm, 20x26 cm
12763.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Gamma tüzérségi teodolit, tájoló, jelzett, m: 18 cm
12764.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
C. P. Goerz Wien tüzérségi teodolit, tájoló, jelzett, m: 20 cm
12765.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1937 2 db ágyúhüvely, m: 13 és 15 cm
12766.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1950 Orosz katonák, 7 db vintage fotó, 24x18 cm és 14x9 cm között
12767.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1900-1914 Katonai csoportkép, 10x13 cm, karton 18x22 cm
12768.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1925 Nagykőrös, középiskolások fegyveres kiképzése, Károlyi fényképész felvétele, matricával jelzett, 11,5x15,5 cm, karton 19,5x25 cm
12769.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1958 A II. Rákóczi Ferenc Katonai Középiskola IV. F. osztálya, tablókép 32 nevesített portréval, 21x30 cm
12770.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1914 Przemyśl, Tábori Újság, a 23. honvéd gyalogezred által Przemyśl első és második ostroma alatt naponta-kétnaponta megjelentetett újság november-decemberi lapszámai, köztük ismétlődő lapszámokkal [29. (nov. 10.); 30. (nov. 11.); 37. (nov. 19.) (3×); 38. (nov. 20.); 42. (nov. 24.); 43. (nov. 25.) (2×); 61. (dec. 16.); 63. (dec. 18.); 68. (dec. 24.) (2×); 69. (dec. 25.) (3×); 71. (dec. 30.); 72. (dec. 31.) (3×)], némelyik sérült, tintafoltos, összesen 20 db
12771.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
cca 1916 3 db keményhátú katonafotó Ravasz Imre arad/lippai műterméből (rajtuk az MTI debreceni igazgatója, Ferenczy Károly (?) ), különböző méretben
12772.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1914-1918 I. világháborús katonai csoportkép, kartonon, a felületén kis sérüléssel, a kartonon töréssel, 17x23 cm.
12773.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft