Militária

Tételek száma: 109

cca 1930-1940 Meghívó a helyőrség tisztikara III. önálló huszárszázad által rendezett Hubertus vadászlovaglásra a soproni Lővér Szállóba
12690.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1940 M. Kir. Pestszentlőrinci 4. Honvéd Kiegészítő Parancsnokság által kiállított igazolványi lap államrendőrségi detektív részére
12691.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1917 Katonai kórházakban készült felvételek, rajtuk vöröskeresztes nővérekkel, 5 db, 8x10 és 9x14 cm közötti méretekben
12692.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
cca 1914-1918 Százados kitüntetésekkel, albumlapra ragasztott fotó, 14,5x10,5 cm
12693.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1900-1915 Matróz portréja, K.u.k. Kriegsmarine, albumlapra ragasztott fotó Mai és Tsa műterméből, 10,5x6,5 cm
12694.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9
1918 A Pjescsankai hadifogoly táborban, magyar hadifogoly tisztről készült jelzett ceruzarajz. 9x14 cm
12695.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kalasnyikov fegyvertisztító készlet / guin cleaner set
12696.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1915 A cs. és k. kolozsvári 62. gyalogezred táborozás közben 11x8 cm
12697.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1913 Ratko Dimitriew bolgár tábornok. Korabeli sajtófotó, hozzátűzött címkével / Ratko Dimitriew, Bulgarian general. Press photo. 18x14 cm
12698.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1890-1930 4 db katonákat ábrázoló keményhátú fotó, különböző magyar és külföldi műtermekből, cca 7x10 cm
12699.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1877 2 db magyar nyelven írt felváltási jelentés
12700.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1915 Referálás közben Asanjában, az 5. Armeekommando a Szerbia elleni hadjárat idején. Hátoldalán feliratozott / Hungarian soldier reporting during the Serbian campaign of World War I 11×8.5 cm
12701.

1915 "Referálás közben" Asanjában, az 5. Armeekommando a Szerbia elleni hadjárat idején. Hátoldalán feliratozott / Hungarian soldier reporting during the Serbian campaign of World War I 11×8.5 cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft