3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
cca 1850 Báró Eötvös József, Barabás Miklós festménye nyomán metszette Karl Mahlknecht (1810-1893), rézkarc, papír, jelzett, foltos, 10,5×8 cm