Metszetek Tételek száma: 20
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1675562
11012
308
Engravings
Ludwig Rohbock (1820-1883): Az új híd Pest és Buda között / Die neue Brücke zwischen Pest und Ofen, színezett acélmetszet, papír, foltos, üvegezett fa keretben, 12,5×17 cm 1649123
11013
308
Engravings
X. Leó pápa, acélmetszet, jelzett, 17,5×13 cm 1626538
11014
308
Engravings
cca 1900 C. Heinemann jelzéssel: Hamupipőke. Kőnyomat-papír / lithography 20x28 cm 1626536
11015
308
Engravings
cca 1900 C. Heinemann jelzéssel: Domino II kőnyomat-papír / lithography 20x28 cm 1626425
11016
308
Engravings
cca 1840 Mountsbay kikötő acélmetszet / USA Mountsbay port etching. Page size: 23x15 cm 1626413
11017
308
Engravings
cca 1840 jelzés nélkül: Ajaccio acélmetszet. / Corsica, Ajaccio etching. Page size: 28x21 cm 1514305
11018
308
Engravings
cca 1800 Segovia spanyol város rézmetszetű képe üvegezett keretben / Segovia in Spain. Etching in glazed frame 22x17 cm 1675970
11019
308
Engravings
Ezüstözött teaszűrő kosárka, jelzett, 7×6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft