Olvashatatlan jelzéssel: Zöld táj, akvarell, papír, üvegezett fa keret... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/308/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak-2~600016/Olvashatatlan-jelzessel-Zold-taj-akvarell-papir-uvegezett-fa-keretben-28C39738-cm~II1675571
1675571
10402
308
Paintings and graphics 2
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Zöld táj, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28×38 cm
: vörös_iván