Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 133

1896. Árpád Apánk Ne Féltsd Ősi Nemzeted / Magyarország Ezeréves Fennállása Ünnepére 1896 aranyozott fém emlékérem  Scheid (G. A. (ezüstáru és éremgyár)) jelzéssel (2,3g/36mm) T:1-
30760.

1896. "Árpád Apánk Ne Féltsd Ősi Nemzeted / Magyarország Ezeréves Fennállása Ünnepére 1896" aranyozott fém emlékérem "Scheid (G. A. (ezüstáru és éremgyár))" jelzéssel (2,3g/36mm) T:1-

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Az Osztrák Nemzeti Bank létrejöttének 100 éves évfordulója Br emlékérem körmöcbányai verdejellel, eredeti dísztokban (65mm). Szign.: Stefan Schwartz T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916. 100th anniversary of the National Bank of Austria (Kremnitz) Br commemorative medallion in origina case. Sign.: Stefan Schwartz (65mm) C:XF
30761.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Az Osztrák Nemzeti Bank létrejöttének 100 éves évfordulója" Br emlékérem körmöcbányai verdejellel, eredeti dísztokban (65mm). Szign.: Stefan Schwartz T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916. "100th anniversary of the National Bank of Austria" (Kremnitz) Br commemorative medallion in origina case. Sign.: Stefan Schwartz (65mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
~1920-1930. A Budapesti Ágostoni Evangélikus Főgimnázium 100 éves fennállásának emlékére egyoldalas Br plakett, peremen LUDVIGE. BUDAPEST beütéssel (51mm) T:1- kis patina
30762.

~1920-1930. "A Budapesti Ágostoni Evangélikus Főgimnázium 100 éves fennállásának emlékére" egyoldalas Br plakett, peremen "LUDVIGE. BUDAPEST" beütéssel (51mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1925. Magyar Királyi Állami Pénzverő Látogatási Érme Br emlékérem (35,5mm) T:1-,2
30763.

~1925. "Magyar Királyi Állami Pénzverő Látogatási Érme" Br emlékérem (35,5mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1931. Demény Károly örökös vándordíj emlékérem Br emlékérem (60mm) T:2
30764.

1931. "Demény Károly örökös vándordíj emlékérem" Br emlékérem (60mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1940. A Magyar Pénzügyminisztérium Tiszteletdíja Br emlékplakett szignó nélkül (Reményi József?) (100mm) T:2 hátoldalán korábbi rögzítésből adódó sérülés
30765.

~1940. "A Magyar Pénzügyminisztérium Tiszteletdíja" Br emlékplakett szignó nélkül (Reményi József?) (100mm) T:2 hátoldalán korábbi rögzítésből adódó sérülés

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1959. A Szakszervezeti Üdültetés 10-ik évfordulójára fém emlékérem, eredeti tokban (60mm) T:2
30766.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1968. Városunkért 1718-1968 / Békéscsaba Br emlékérem tokban (50mm) T:1-,2
30767.

1968. "Városunkért 1718-1968 / Békéscsaba" Br emlékérem tokban (50mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
800 Ft
~1970-1980. Hotel Hungária Szeged Br emlékérem (42,5mm) + Gyulai Várszínház Br emlékérem (42,5mm) + Makó / Szeged Tourist Br emlékérem (42,5mm) T:2
30768.

~1970-1980. "Hotel Hungária Szeged" Br emlékérem (42,5mm) + "Gyulai Várszínház" Br emlékérem (42,5mm) + "Makó / Szeged Tourist" Br emlékérem (42,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
~1970-1980. Szabó Ervin-emlékérem / A tudományért - A művelődésért Br emlékérem (81mm) T:2
30769.

~1970-1980. "Szabó Ervin-emlékérem / A tudományért - A művelődésért" Br emlékérem (81mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1971. VII. Nyári Úttörő Olimpia - Miskolc fém emlékplakett tokban (120,5x72mm) T:2
30770.

1971. "VII. Nyári Úttörő Olimpia - Miskolc" fém emlékplakett tokban (120,5x72mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1972. Képes-Sport Kupa - Miskolc 1972. december festett hollóházi porcelán plakett tokban (135mm) + 1987. II. Országos Politikai Bélyegkiállítás - Salgótarján üveg plakett tokban (55x86mm) T:2
30771.

1972. "Képes-Sport Kupa - Miskolc 1972. december" festett hollóházi porcelán plakett tokban (135mm) + 1987. "II. Országos Politikai Bélyegkiállítás - Salgótarján" üveg plakett tokban (55x86mm) T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft