Külföldi fém- és ezüstpénzek

Tételek száma: 368

Vegyes: Guernsey 1945H 8D Br + Írország 1942. 1p Br + Tunézia / Francia Protektorátus 1891A 10c Br T:2,2- Mixed: Guernsey 1945H 8 Doubles Br + Ireland 1942. 1 Penny Br + Tunisia / Frenc Protectorate 1891A 10 Centimes Br C:XF,VF
31385.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes: Hollandia 1850. 5c Ag III. Vilmos + Kanada 1943. 10c Ag + 1960. 10c Ag T:1-,2,2- Mixed: Netherlands 1850. 5 Cents Ag William III + Canada 1943. 10 Cents Ag + 1960. 10 Cents Ag C:AU,XF,VF
31386.

Vegyes: Hollandia 1850. 5c Ag "III. Vilmos" + Kanada 1943. 10c Ag + 1960. 10c Ag T:1-,2,2- Mixed: Netherlands 1850. 5 Cents Ag "William III" + Canada 1943. 10 Cents Ag + 1960. 10 Cents Ag C:AU,XF,VF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vegyes: Svájc 1968-1974. 2Fr Cu-Ni (2x) + Ausztria 1983-1998. 5Sch Cu-Ni (2x) + 1990-1995. 10Sch Cu-Ni (3x) + 1967. Aus de Huette-Brixlegg in Tirol jelzett Ag emlékérem (5,66g/0.835/25mm) T:2,2- Mixed: Switzerland 1968-1974. 2 Francs Cu-Ni (2x) + Austria 1983-1998. 5 Schilling Cu-Ni (2x) + 1990-1995. 10 Schilling (3x) + 1967. Aus de Huette-Brixlegg in Tirol hallmarked Ag commeorative medal (5,66g/0.835/25mm) C:XF,VF
31387.

Vegyes: Svájc 1968-1974. 2Fr Cu-Ni (2x) + Ausztria 1983-1998. 5Sch Cu-Ni (2x) + 1990-1995. 10Sch Cu-Ni (3x) + 1967. "Aus de Huette-Brixlegg in Tirol" jelzett Ag emlékérem (5,66g/0.835/25mm) T:2,2- Mixed: Switzerland 1968-1974. 2 Francs Cu-Ni (2x) + Austria 1983-1998. 5 Schilling Cu-Ni (2x) + 1990-1995. 10 Schilling (3x) + 1967. "Aus de Huette-Brixlegg in Tirol" hallmarked Ag commeorative medal (5,66g/0.835/25mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vegyes: Svédország 1944G 10ö Ag + 1955TS 25ö Ag + 1957TS 10ö Ag + Szerbia 1915. 50p Ag I. Péter (3x) ebből 2db összeforrasztva ékszerré alakítva, hiányzó tűvel T:2,2-,3 Mixed: Sweden 1944G 10 Ore Ag + 1955TS 25 Ore Ag + 1957TS 10 Ore Ag + Serbia 1915. 50 Para Ag Petar I (3x) 2pcs soldered together into a jewelry with missing pin C:XF,VF,F
31388.

Vegyes: Svédország 1944G 10ö Ag + 1955TS 25ö Ag + 1957TS 10ö Ag + Szerbia 1915. 50p Ag "I. Péter" (3x) ebből 2db összeforrasztva ékszerré alakítva, hiányzó tűvel T:2,2-,3 Mixed: Sweden 1944G 10 Ore Ag + 1955TS 25 Ore Ag + 1957TS 10 Ore Ag + Serbia 1915. 50 Para Ag "Petar I" (3x) 2pcs soldered together into a jewelry with missing pin C:XF,VF,F

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes: 22db-os kis világtétel, benne Ausztria 1851A 1kr Cu, Palesztina 1927. 10m Cu-Ni, Franciaország 1923. 2Fr Al-Br T:vegyes Mixed: 22pcs of world coins, including Austria 1851A 1 Kreuzer Cu, Palestine 1927. 10 Mils Cu-Ni, France 1923. 2 Francs Al-Br C:mixed
31389.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
23db-os vegyes külföldi fémpénz tétel, közte Nagy-Britannia 1916. 1p Br V. György, illetve Egyiptom, Tanzánia, Marokkó és Ausztrália T:2-3 23pcs of various coins, including Great Britain 916. 1 Penny Br George V, as well as Egypt, Tanzania, Morocco and Australia C:XF-F
31390.

23db-os vegyes külföldi fémpénz tétel, közte Nagy-Britannia 1916. 1p Br "V. György", illetve Egyiptom, Tanzánia, Marokkó és Ausztrália T:2-3 23pcs of various coins, including Great Britain 916. 1 Penny Br "George V", as well as Egypt, Tanzania, Morocco and Australia C:XF-F

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4db-os vegyes sérült ezüstpénz tétel, közte 1853A 20kr Ag Ferenc József T:3,3- ly. 4pcs of various damaged silver coins, including 1853A 20 Kreuzer Ag Franz Joseph C:F,VG hole
31391.

4db-os vegyes sérült ezüstpénz tétel, közte 1853A 20kr Ag "Ferenc József" T:3,3- ly. 4pcs of various damaged silver coins, including 1853A 20 Kreuzer Ag "Franz Joseph" C:F,VG hole

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
9db-os vegyes külföldi réz- és bronzpénz tétel, közte Ausztria 1859A 1kr Cu; Franciaország / Második Császárság 1855D 5c Br III. Napóleon; Románia 1882B 5b Cu T:2-,3 ü. 9pcs of various bronze and copper coins, including Austria 1859A 1 Kreuzer Cu; France / Second Empire 1855D 5 Centimes Br Napoleon III; Romania 1882B 5 Bani Cu C:VF,F ding
31392.

9db-os vegyes külföldi réz- és bronzpénz tétel, közte Ausztria 1859A 1kr Cu; Franciaország / Második Császárság 1855D 5c Br "III. Napóleon"; Románia 1882B 5b Cu T:2-,3 ü. 9pcs of various bronze and copper coins, including Austria 1859A 1 Kreuzer Cu; France / Second Empire 1855D 5 Centimes Br "Napoleon III"; Romania 1882B 5 Bani Cu C:VF,F ding

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: