Dezsényi Miklós, Dr. Szivós Donát et alii: Szent Margit és szigete. Dr. Hász István előszavával. Bp., 1944, Vörösváry, 247+1 p.+ XXXII t. + 1 kihajtható térképpel. Kiadói kopottas félvászon-kötésben.
1868 - 1883 Magyarországi Reformált Egyház egyetemes konventjének és országos zsinatának jegyzőkönyvei, határozatai, azok elé terjesztett javaslatok, tervezetek és egyéb ezzel kapcsolatos nyomtatványok, egybekötve, összesen 15 db:
1. Köznevelés és közoktatási szervezet a Magyarországi Ref. Egyházban. Megállapítva az 1881-ik évben Debrecenben tartott országos zsinat által. Debrecen, 1883, Debrecen Városi Könyvnyomda, 40 p.
2. A helv. Hitv. Solti egyházmegyében. 1861. October 1-jén életbe lépendő Segélypénztár alapszabályai, amint azok az 1861. május 23-án tartott egyházmegyei gyülésen megállapittattak. Kalocsa, 1868, Malatin és Holmeyer érsek könyvnyomdászok, 8 p. A 8. oldalon korabeli ceruzás bejegyzéssel.
3. A Magyarországi Reformált Egyház egyetemes conventjének jegyzőkönyve. Debrecen, 1879, Szeptember 10-13. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1879, Debrecen Városi Könyvnyomda, 28+2 p.
4. A Magyarországi Reformált Egyház egyetemes konventjének jegyzőkönyve. Budapest, 1880, Szeptember 15-21. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1880, Debrecen Városi Könyvnyomda, 39+1 p.
5. A Magyarországi Reformált Egyház egyetemes konventjének jegyzőkönyve. Budapest, 1881, Március 8-14. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1881, Debrecen Városi Könyvnyomda, 25+3 p.
6. A Magyarországi Reformált Egyház 1882. Szeptember 10-17. napjain. Debrecenben tartott országos zsinatának jegyzőkönyve. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1882, Debrecen Városi Könyvnyomda, 62 p.
7. A Magyarországi Reformált Egyház 1881. Oktober 31. - November 24. Debrecenben tartott országos zsinatának jegyzőkönyve. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1882, Debrecen Városi Könyvnyomda, 152 p. A 43/44. oldal szakadt.
8. A Magyarországi Reformált Egyház egyetemes konventjének jegyzőkönyve. Budapest, 1883, Január 23-31. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1883, Debrecen Városi Könyvnyomda, 64 p.
9. A Magyarországi Reformált Egyház egyetemes konventjének jegyzőkönyve. Kolozsvár, 1883, Szeptember 12-17.-ig. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1883, Debrecen Városi Könyvnyomda, 52 p.
10. A 8. A Magyarországi Reformált Egyház alkotmányának tervezete. A zsinati törvényhozás elé terjesztendő javaslatképen, az egyetemes konvent által megállapítva. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1880, Debrecen Városi Könyvnyomda, 39+1 p.
11. Egyházi bíróság és törvénykezési rendtartás. A reformált egyetemes konvent által megállapított s a zsinati törvényhozás elé terjesztendő javaslat. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1881, Debrecen Városi Könyvnyomda, 12 p.
12. A köznevelés és közoktatás szervezetének szabályzata, a Magyar Reformált Egyházban. Javaslat. Debrecen, 1879, Debrecen Városi Könyvnyomda, 62+2p.
13. A középiskolai oktatás szervezetének szabályzata, a Magyar Reformált Egyházban. Az egyetemes konvent által megállapított s a zsinati törvényhozás elé terjesztendő javaslat. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1880, Debrecen Városi Könyvnyomda, 13+1 p.
14. A köznevelés és közoktatás szervezetének szabályzata, a Magyar Reformált Egyházban. Az egyetemes konvent által megállapított s a zsinati törvényhozás elé terjesztendő javaslat. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1881, Debrecen Városi Könyvnyomda, 38+1 p.
15. Zsinati előmunkálatok. A Magyarországi Reformált Egyház egyetemes konventjéből kiküldött bizottság által előterjesztve. Második füzet. Bp., 1879, Franklin-Társulat Könyvnyomdája, 80 p.
Korabeli kopottas félvászon-kötés, foltos lapokkal, foltos lapszélekkel.
Egyházi beszédek, mellyeket különféle alkalommal mondott 's kiadni készült Négyesi báró Szepesy Ignácz, néhai pécsi püspök... Kiadja Peitler Antal pécsmegyei püspöki titoknok 's cancellaria-igazgató. III. kötet. Pécsett, 1840, a' lyceum betűivel. 320 p. Korabeli kopottas félvászonkötésben, a könyvtest kiváló állapotban.
Horváth Elemér: Karcok Budapest múltjából. Töredékek a gázvilágítás történetéből. A Mátyás-templom. Buda és Pest a kuruc idők alatt. A Belváros 1863-64-ben és ma. A biedermeier-kor Pest-Budán. Milyen volt Budapest ezer évvel ezelőtt és milyen lehet ezer év mulva. Bp., 1936, Kir. M. Egyetemi Ny. 94 p. Kiadói papírkötésben.
Dr. Révay József: Árpádok virága. Szent Imre herceg. Az ajánlást írta: Huszár Károly. Az előszót írta Dr. Lányi József. A Könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta. Budapest, 1929, Franklin-Társulat, XIV+391 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, de belül jó állapotban.