Jung, Karl Emil: Der Weltteil Australien. II. Abteilung. Leipzig-Prag, 1883, Freytag-Tempsky. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél sérült, színezett lapszélek, az első illusztrált oldal szakadt / linen binding with faults
Vác, Visegrád. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai 9. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, térképpel.
Cholnoky Jenő: A Föld és élete. I-V. köt. Bp., [1936-1937], Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, változó állapotban, a borító kopott, foltos, az I. kötet gerince sérült, a V. kötet gerince kissé sérült, a IV. kötet elülső szennylapja részben hiányos, néhol kissé foltos lapokkal, hat térkép-melléklettel.
Magyarország képekben. Honismertető album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Benne a kísérő tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A Honismertető albumról és szerkesztőjéről, Nagy Miklósról. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392+384 p. Kiadói félvászon-kötésben, műanyag védőborítóval.
A budapesti Margitsziget középkori Domonkos apácakolostor együttesének és környezetének építészeti kialakítására kiírt tervpályázat pályaművei 1994. Bp., 1995,Budapest Főváros Önkormányzata. Kiadói papírkötés, rengeteg illusztrációval.