15133.
307. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Gervai Dezső: A Maharadzsák hazájában. Bp., 1905, Hornyánszky Viktor. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, hiányzó gerinccel, de a könyvtest egyben van, a borítója foltos, kopott.