https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 71

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Szumorowski Ulászló: Az orvostudomány története bölcsézeti szempontból nézve. Fordította Dr. Herczeg Árpád. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára. Budapest, 1939, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói picit kopott, picit foltos egészvászon kötés, némileg laza fűzéssel, magánkönyvtári bélyegzővel.
15556.

Dr. Szumorowski Ulászló: Az orvostudomány története bölcsézeti szempontból nézve. Fordította Dr. Herczeg Árpád. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára. Budapest, 1939, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói picit kopott, picit foltos egészvászon kötés, némileg laza fűzéssel, magánkönyvtári bélyegzővel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Király József: Az endémiás cretinismus. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos.
15557.

Dr. Király József: Az endémiás cretinismus. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Adiano Collardo: Avium vivae icones. Brüsszel, 1967, Culture et Civilisation. Kiadói műbőr-kötés, francia nyelven. Reprint. / Leatherette-binding, in French language.
15558.

Adiano Collardo: Avium vivae icones. Brüsszel, 1967, Culture et Civilisation. Kiadói műbőr-kötés, francia nyelven. Reprint. / Leatherette-binding, in French language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Tim Glynne-Jones: A számok titkai. A számok izgalmas leírása a 0-tól a végtelenig. Fordította Varga Judit. Bp., 2008, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15559.

Tim Glynne-Jones: A számok titkai. A számok izgalmas leírása a 0-tól a végtelenig. Fordította Varga Judit. Bp., 2008, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Drumond Henrik: Természeti törvény a szellemi világban. Fordította Csizmadia Lajos, Átvizsgálta Dr. Szabó Aladár. Bp., 1904, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, ceruzás aláhúzásokkal, és érdekes lapszéli jegyzetekkel, névbejegyzéssel.
15560.

Drumond Henrik: Természeti törvény a szellemi világban. Fordította Csizmadia Lajos, Átvizsgálta Dr. Szabó Aladár. Bp., 1904, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, ceruzás aláhúzásokkal, és érdekes lapszéli jegyzetekkel, névbejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
A természet könyve. Ég és föld. Szerk.: Dr. Nevelős Gyula. Írták: Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor: Budapest, é..n, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói félbőrkötés, kissé kopottas gerinccel.
15561.

A természet könyve. Ég és föld. Szerk.: Dr. Nevelős Gyula. Írták: Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor: Budapest, é..n, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói félbőrkötés, kissé kopottas gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr Bucsányi Gyula: Az érelmeszesedés természetes megelőzése és kezelése. Második, javított kiadás. Bp., é.n., Novák Rudolf. Kiadói papírborítékban.
15562.

Dr Bucsányi Gyula: Az érelmeszesedés természetes megelőzése és kezelése. Második, javított kiadás. Bp., é.n., Novák Rudolf. Kiadói papírborítékban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Reinke, [Friedrich Berthold]: Az emberboncolástan tanulókönyve. Bp., 1919, Universitas Könyvkiadó Társaság. Sérült gerincű félvászon kötésben.
15563.

Reinke, [Friedrich Berthold]: Az emberboncolástan tanulókönyve. Bp., 1919, Universitas Könyvkiadó Társaság. Sérült gerincű félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Kósa András: Kezdeti lépések a felsőbb matematikában. 1. Differenciálszámítás. Bp.,2000, LSI Oktatóközpont. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15564.

Kósa András: Kezdeti lépések a felsőbb matematikában. 1. Differenciálszámítás. Bp.,2000, LSI Oktatóközpont. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Fordította Gábor Andor. Bp.,é.n, Dick Manó. Kiadói aranyozott egész-vászonkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis kopással a borítón, jó állapotban.
15565.

Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Fordította Gábor Andor. Bp.,é.n, Dick Manó. Kiadói aranyozott egész-vászonkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis kopással a borítón, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
David Attenborough 4 műve: Élet a földön, Utazás a múltba, Az élő bolygó, Az élet erőpróbái. Bp.-Kaposvár,1990-1994, Novotrade-Holló és Társa-Park. Kiadói kartonált papírkötés, az egyiken kiadói papír védőborítóval. Változó állapotban.
15566.

David Attenborough 4 műve: Élet a földön, Utazás a múltba, Az élő bolygó, Az élet erőpróbái. Bp.-Kaposvár,1990-1994, Novotrade-Holló és Társa-Park. Kiadói kartonált papírkötés, az egyiken kiadói papír védőborítóval. Változó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n., Élet és Egészség. Második kiadás. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15567.

Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n., Élet és Egészség. Második kiadás. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz