Az 1870-ik évi törvények gyűjteménye. Pest, 1872, Ráth Mór. Korabeli félvászon-kötésben, kopottas borítóval, az elülső kötéstábla elvált a gerinctől, egy-két helyen ceruzás bejelöléssel, márványozott lapélekkel.
Magyarországi rendeletek tára. Huszonhatodik folyam. 1892 V-VIII+IX-XII. füzetek. (Két kötetben.) Bp., Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt.,XII+1129-1487+VIII+1489-2184;+VI+2185-2646+VI.+2647-3524 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a XI-XI. füzetnek nincs címlapja, folytatólagosan követi a X. füzetet, a tartalomjegyzéke a könyv végén, belül jó állapotban. M. Kir. Belügyminisztérium, és Büntető Kir. Járásbíróság, Bp. pecséteivel.
Magyarországi rendeletek tára. Negyvenegyedik folyam. 1907. I. kötet. Bp.,1908, Pesti Könyvnyomda Rt., 1292 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a hátsó kötéstábla viseltes,1083-1180. oldalak között a lapszélek gyűröttek. A M. Kir. Belügyminisztérium bélyegzőjével.
Magyarországi rendeletek tára. Negyvenedik folyam. 1906. II. kötet. Bp.,1907, Pesti Könyvnyomda Rt., 1229-2603 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, de belül jó állapotban.
Magyarországi rendeletek tára. Negyvenhetedik folyam. 1913. Főbizományos: Tisza Testvérek. Bp.,1913, Pesti Könyvnyomda Rt.,999-2017 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a kötéstáblák megtörtek sérültek, az utolsó pár lap (4-5) kissé viseltes.
A M. Kir. Belügyminisztérium bélyegzőjével.
Közszolgálati jogszabályok gyűjteménye I. Az állami és vármegyei alkalmazottak illetékei. Összeállította a M. Kir. Pénzügyminisztérium illetményügyi főosztálya. Bp., 1940, M. Kir. Állami Nyomda, XVI+188 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Ledniczky András kunszentmártoni telekkönyvvezető névbélyegzőjével.
Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződése+Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződésének I-II. sz. összevont módosító függeléke. h.n.,é.n., FMNYV dunaújvárosi telepe, 224+26 p. Kiadói egészvászon-kötés, és kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Hatályos jogszabályok gyűjteménye 1945-1987. Szerk.: Petrik Ferenc, Raft Miklós. 1-8. köt. Bp., 1988-1989, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. + Változások mutatója a hatályos jogszabályok gyűjteményéhez 1988-1989. Összeáll.: Liskáné Nagy Anna, Glatt Gábor. Bp., 1990, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.