Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 467

16090.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16091.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Simonyi Zsigmond: Jó magyarság. A magyar írásmód szabályai, szójegyzékkel. Iskolai segédkönyvek 1. Szentgotthárd,é.n., Wellisch Béla. Kiadói papírkötés, foltos, kopottas borítóval, ragasztott gerinccel, de belül jó állapotban.
16092.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Az Érdekes Újság Dekameronja 3. kötet. Szerk.: Kabos Ede. Bp., é.n., Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, szakadt elülső szennylappal.
16093.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16094.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16095.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
16096.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16097.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16098.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
16099.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
16100.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
16101.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft