Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 467

16030.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16031.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Zsávolya Zoltán: Noszthy Fuji. Színdarab hat felvonásban Mikszáth Kálmán támogatásával. Bp., 2011, Napkút. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!
16032.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16033.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16034.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16035.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Arany Koszorú. Arany János költeményeiből. Születése századik évfordulójának ünnepére. Bp., 1917, Franklin. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
16036.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Isaák Mártha: Bilincsek. Bp., é.n., Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
16037.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Mark Twain: Tamás úrfi léghajón (Tom Sawyer abroad.) Elbeszéli Huck Finn. Fordította Halász Gyula. Pólya Tibor (1886-1937) grafikus rajzaival. A borító illusztrációja Radó György (1907-) grafikus munkája. Bp., é.n., Athenaeum, 173 p. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés, egészoldalas illusztrációkkal.
16038.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
16039.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
16040.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16041.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft