Üvegtárgyak Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1661010
11227
307
36000
Glass-objects
Lalique kelyhek, dohányzó készlet, jelzettek, egyik kelyhen nagyon apró csorba, összesen: 5 db 1660924
11228
307
Glass-objects
Lalique kehely készlet (6 db), jelzett, hibátlan, m:10 cm (6×) 1660888
11229
307
Glass-objects
Lalique kehely készlet (6 db), jelzett, hibátlan, m:10,5 cm (6×) 1660847
11230
307
28000
Glass-objects
Moser likőrös készlet, jelzés nélkül, nagyon apró csorba a dugón, formába öntött, metszett, összesen: 7 db, m:19 cm, m: 6,5 cm 1466587
11231
307
Glass-objects
Valsaint Lambert tál, formába öntött, hibátlan, jelzett, h:37 cm / Valsaint Lambert plate, signed. 1155791
11232
307
Glass-objects
Modern Daum váza, plasztikus díszítéssel, jelzett, hibátlan, m:20 cm 1466585
11233
307
Glass-objects
Dekoratív muranói fújt váza, anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan, m:22 cm 1389649
11234
307
Glass-objects
Anyagában színezett üveg váza, formába fúvott, optis, arany kézifestéssel, jelzés nélkül, 39cm 1394862
11235
307
Glass-objects
Cseh díszváza, több rétegű,csiszolt, gravírozott, apró karcolásokkal, jelzés nélkül, m:30 cm 1106858
11236
307
Glass-objects
Powolny sziluett váza, kézzel festett, hibátlan, jelzés nélkül, m:14 cm 1504243
11237
307
Glass-objects
Ókori görög jelenetes formába fújt díszváza, kézzel festett, kopott aranyozás, m:31 cm 1390859
11238
307
Glass-objects
Muranói dísztál, jelzés nélkül, hibátlan, 30×25 cm, m:10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft