Mester József (?-?): Emlékek Adyról. Papírmetszet, jelzett, üvegezett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/307/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~2/Mester-Jozsef--Emlekek-Adyrol-Papirmetszet-jelzett-uvegezett-keretben-39C39730-cm~II1413237
1413237
10168
307
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,57 EUR , 8,24 USD
Leírás: Mester József (?-?): Emlékek Adyról. Papírmetszet, jelzett, üvegezett keretben, 39×30 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: