Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 67
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1652302
31099
306
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1910. "Világosság Kerékpár Kör Budapest 1908" jelzett Ag díjérem szalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (Br.:26,88g/0.800/47mm) T:2,2- patina, peremdíszítmény hajlott 1652371
31100
306
Numizmatika
~1910-1920. "M.Á.V. Gépgyári Sportkör - A M.Á.V. Gépgyára Munkásainak Irodalmi és Önművelődési Köre" jelzett Ag díjérem szalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (Br.:24,44g/0.800/47mm) T:2,2- patina 1652393
31101
306
Numizmatika
1912. "Magyar Kerékpáros Szövetség" jelzett Ag díjérem sas ábrázolású díszítménnyel, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozás "30km 1912. II/29. I." (Br.:34,95g/0.800/50mm) T:2,2- patina 1654915
31102
306
Numizmatika
~1912. "Fővárosi Kerékpár Egylet - 1899" jelzett Ag díjérem szalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (Br.:34,81g/0.800/49mm) T:2,2- patina 1652415
31103
306
Numizmatika
~1920. "Vándor Kedv Kerékpárkör Budapest 1896 / A Magyar Hazáért 1914-1915." jelzett Ag sportérem szalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (Br.:27,46g/0.800/48mm) T:2,2- patina, peremdíszítmény kissé hajlott 1652517
31104
306
Numizmatika
~1920-1940. "DVTK (Diósgyőr-Vasgyári Testgyakorlók Köre)" zománcozott fém turista jelvény (30x36mm) T:1- 1652137
31105
306
Numizmatika
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. "Sanctus Emericus / Az ország ereje a tiszta ifjuság" Szent Imrét ábrázoló Br jelvény "LUDVIG" gyártói jelzéssel (30mm) T:2 1654450
31106
306
Numizmatika
~1930. "Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya" Br kitüntetés füllel. "A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER!" Szign.: BERÁN N. (31mm) T:2 ph. 1657354
31107
306
Numizmatika
~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja" aranyozott fém díjérem füllel (2x) (35mm) T:2 patina 1647432
31108
306
Numizmatika
~1930. "Gödöllő 938" Br lövész díjérem füllel (38mm) T:2,2- 1657226
31109
306
Numizmatika
~1930-1940. "Makói Magyar Királyi Állami Csanád Vezér Gimnázium" Br sapkajelvény, eredetileg zománcozott T:3 súlyos zománchiány 1652737
31110
306
Numizmatika
~1930-1940. "PEAC 'E' (Pécsi Egyetemi Sport Club?)" zománcozott gomblyukjelvény (13x15mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft