Érmés és bankjegyes borítékok

Tételek száma: 27

Ausztria 1918. 20h Fe , Erzsébet, Ausztria császárnője és Magyarország királynője borítékban bélyeggel és bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1-  Austria 1918. 20 Heller Fe Elizabeth, Empress of Austria and Queen of Hungary in envelope with stamps and German language description C:AU
30045.

Ausztria 1918. 20h Fe , "Erzsébet, Ausztria császárnője és Magyarország királynője" borítékban bélyeggel és bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1- Austria 1918. 20 Heller Fe "Elizabeth, Empress of Austria and Queen of Hungary" in envelope with stamps and German language description C:AU

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ausztria 1967. 25Sch Ag Mária Terézia születésének 250. ébfordulója sorszámozott borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:2 patina Austria1967. 25 Schilling Ag 250th Anniversary - Birth of Maria Theresa in numbered envelope with stamps C:XF patina Krause KM#2901
30046.

Ausztria 1967. 25Sch Ag "Mária Terézia születésének 250. ébfordulója" sorszámozott borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:2 patina Austria1967. 25 Schilling Ag "250th Anniversary - Birth of Maria Theresa" in numbered envelope with stamps C:XF patina Krause KM#2901

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
Ausztria ~1990. Erzsébet Ausztria Császárnéja jelzett Ag emlékérem (0.900), érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:1 patina Austria ~1990. Elisabeth Kaiserin von Österreich hallmarked commemorative medallion (0.900), in coin envelope with stamp and cancellation C:UNC patina
30047.

Ausztria ~1990. "Erzsébet Ausztria Császárnéja" jelzett Ag emlékérem (0.900), érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:1 patina Austria ~1990. "Elisabeth Kaiserin von Österreich" hallmarked commemorative medallion (0.900), in coin envelope with stamp and cancellation C:UNC patina

Kikiáltási ár:
800 Ft
14
Barbados 1979. 25c + Dominika 1965. 5c mindkettő COINS OF ALL NATIONS borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:1,1- Barbados 1979. 25 Cents + Dominica 1965. 5 Cents both in COINS OF ALL NATIONS envelope with stamps C:UNC,AU
30048.

Barbados 1979. 25c + Dominika 1965. 5c mindkettő "COINS OF ALL NATIONS" borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:1,1- Barbados 1979. 25 Cents + Dominica 1965. 5 Cents both in "COINS OF ALL NATIONS" envelope with stamps C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
800 Ft
Franciaország 1989. A Bastille ostroma aranyozott fém emlékérem sorszámozott borítékban, első napi bélyegzővel és bélyegekkel (26mm) T:1- France 1989. Storming of the Bastille gilt metal commemorative medal in numbered envelope with FDC cancellation and stamps (26mm) C:AU
30049.

Franciaország 1989. "A Bastille ostroma" aranyozott fém emlékérem sorszámozott borítékban, első napi bélyegzővel és bélyegekkel (26mm) T:1- France 1989. "Storming of the Bastille" gilt metal commemorative medal in numbered envelope with FDC cancellation and stamps (26mm) C:AU

Kikiáltási ár:
800 Ft
Franciaország 1989. A forradalom 200. évfordulója aranyozott fém emlékérem sorszámozott borítékban, első napi bélyegzővel és bélyeggel (22mm) T:1- France 1989. 200th Anniversary of the Revolution gilt metal commemorative medal in numbered envelope with FDC cancellation and stamp (22mm) C:AU
30050.

Franciaország 1989. "A forradalom 200. évfordulója" aranyozott fém emlékérem sorszámozott borítékban, első napi bélyegzővel és bélyeggel (22mm) T:1- France 1989. "200th Anniversary of the Revolution" gilt metal commemorative medal in numbered envelope with FDC cancellation and stamp (22mm) C:AU

Kikiáltási ár:
800 Ft
Hollandia 1996. 1E Cu-Ni Szabadság napok bélyeges borítékban, elsőnapi bélyegzővel, a borítékban Richard Borek nyomtatott aláírású levelével T:BU Netherlands 1996. 1 Ecu Cu-Ni Vakantie (Holidays) in envelope with stamps and FDC cancellation, with a letter from Richard Borek (printed signature) C:BU
30051.

Hollandia 1996. 1E Cu-Ni "Szabadság napok" bélyeges borítékban, elsőnapi bélyegzővel, a borítékban Richard Borek nyomtatott aláírású levelével T:BU Netherlands 1996. 1 Ecu Cu-Ni "Vakantie (Holidays)" in envelope with stamps and FDC cancellation, with a letter from Richard Borek (printed signature) C:BU

Kikiáltási ár:
800 Ft
Lengyelország 1987MW 100Zl Cu-Ni III. Kázmér sorszámozott borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:2 Poland 1987MW 100 Zlotych Cu-Ni Kazimierz III in numbered envelope with stamps C:2 Krause Y#167
30052.

Lengyelország 1987MW 100Zl Cu-Ni "III. Kázmér" sorszámozott borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:2 Poland 1987MW 100 Zlotych Cu-Ni "Kazimierz III" in numbered envelope with stamps C:2 Krause Y#167

Kikiáltási ár:
800 Ft
Németország 2006. 1. Wismari Kogge Találkozó fém emlékérem bélyegzett borítékban (35mm) T:1 Germany 2006. 1. Koggentreffen in Wismar metal commemorative medal in envelope with overprint (35mm) C:UNC
30053.

Németország 2006. "1. Wismari Kogge Találkozó" fém emlékérem bélyegzett borítékban (35mm) T:1 Germany 2006. "1. Koggentreffen in Wismar" metal commemorative medal in envelope with overprint (35mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
800 Ft
Svédország 2010. Viktória koronahercegnő esküvője ezüstözött Cu emlékérem sorszámozott borítékban T:PP Sweden 2010. Wedding of Crown Princess Victoria silvered Cu commemorative medal in numbered envelope C:PP
30054.

Svédország 2010. "Viktória koronahercegnő esküvője" ezüstözött Cu emlékérem sorszámozott borítékban T:PP Sweden 2010. "Wedding of Crown Princess Victoria" silvered Cu commemorative medal in numbered envelope C:PP

Kikiáltási ár:
800 Ft
Türkmenisztán 1993. 10M bankjegy + 1995. 50T érme bélyeges borítékon, FDC bélyegzéssel T:1
30055.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vatikán 2005. XVI. Benedek pápa bimetál emlékérem sorszámoztott borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel. Szign.: Giandomenico (35mm) T:1 Vatican 2005. Benedetto XVI Pontefice Massimo bi-metallic commemorative medal in numbered envelope with stamps. Sign.: Giandomenico (35mm) C:UNC
30056.

Vatikán 2005. "XVI. Benedek pápa" bimetál emlékérem sorszámoztott borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel. Szign.: Giandomenico (35mm) T:1 Vatican 2005. "Benedetto XVI Pontefice Massimo" bi-metallic commemorative medal in numbered envelope with stamps. Sign.: Giandomenico (35mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft