Zugló tegnap, és holnap. Szerk.: Faragó István, Fekete Béla. Bp.,1970, MSZMP XIV. ker Bizottsága-XIV. ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága-Hazafias Népfront XIV. ker. Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Gombos János: Az újratelepült Tótkomlós első fél évszázada. Tótkomlós, 1987, Tótkomlós Nagyközségi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
Heinrich Pál-Szita Róbert: Fehér partok alján - Balatonvilágos évszázados története és polgárainak visszaemlékezései. [Balatonvilágos, 2011, Balatonvilágos Jövőjéért Közalapítvány-Balatonvilágos Község Önkormányzata.] Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
Neuer Mitteleuropäischer Fremdenführer Handbuich für Reisende durch Deutschland, Östereich-Ungarn, Ober-Italien inkl. Rom und Neapel, die Riviera (mit Ausflug nach Paris), Belgien und Holland. XXIV. Jahrgang. Ausgabe Nr. 282. Bp., 1905, Rudolf E. Kostelezky, 1+2+578+74+L p. Kiadói vörös egészvászon-kötés, a hátsó borítón hotel reklámmal, kopottas, foltos borítóval, sérült gerinccel, a címoldal és az azt követő lap kijár, 332 oldal szakadt, rajta korabeli javítással, számos térképpel, hátul regiszterrel, rengeteg korabeli hotel reklámmal, német nyelven./
Neuer Mitteleuropäischer Fremdenführer Handbuich für Reisende durch Deutschland, Östereich-Ungarn, Ober-Italien inkl. Rom und Neapel, die Riviera (mit Ausflug nach Paris), Belgien und Holland. XXIV. Jahrgang. Ausgabe Nr. 282. Bp., 1905, Rudolf E. Kostelezky, 1+2+578+74+L p. Linen-binding, with worn and spotty cover, with a damaged binding, the front and the next pages are coming out, the 332 page is raunchy, with contemporary reaparing, with a lot of maps, with register on the back, with many hotel advertisment, in German language.
Julius Meurer: Illustrierter Führer durch Ganz Tirol und Voralberg. Nebst Angrenzenden Alpinen Gebietstheilen. Wien-Pest-Leipzig, 1902, A. Hartleben's Verlag, XVI+488 p. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, három kihajtható térképmelléklettel, a hátsó térképmelléklet hiányzik, német nyelven./Linen-binding, in German language, without one map.
Budai hegyek. Részletes Magyar Útikalauzok 1. Szerk.: Dr. Vigyázó János, Dr. Strömpl Gábor. Bp., 1934, Turistaság és Alpinizmus. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, a borítója szakadozott, a könyvtest elvált a borítótól, egy színes kihajtható térképpel.