Könyvek: Történelem

Tételek száma: 136

A Hadtörténeti Múzeum Értesítője 6. Szerk.: Hausner Gábor. Acta Musei Militaris in Hungaria. Bp., 2003, Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
15265.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Werner Paravicini: Merész Károly. Fordította: Csillagné Asztalos Enikő. Életek és korok. Bp., 1989, Akadémia Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15266.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Eszenyi László: Trianoni nemzedék. Bp., 1989, Magvető. Kiadói papírkötés.
15267.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15268.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Magyar-brit titkos tárgyalások 1943-ban. Szerk.: Juhász Gyula. Bp., 1978, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés.
15269.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Történelmi világatlasz. Szerk.: Ajtay Ágnes et al. Bp., 1991, Kartográfiai Vállalat. Kartonált papírkötésben, kis sérüléssel a gerinc alján, de egyébként jó állapotban.
15270.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, Az ókor művészete és kultúrája sorozatból, 3 db:  Kazimierz Michalowski: Delphoi. Fordította: Técsy Judit. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kazimierz Michalowski: Akropolisz. Fordította: Dobos Lídia. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Bogdan Rutkowski: Kréta. Fordította: Dobos Lídia. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15271.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, első sorban görög történelem témában, 10 db:  Hegyi Dolores-Kertész István-Németh György-Sarkady János: Görög történelem a kezdetektől Kr. e. 30-ig. Második, javított kiadás. Bp., 1996, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.  Ritoók Zsigmond-Sarkady János-Szilágyi János György: A görög kultúra aranykora. Bp.,1984, Gondolat. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Hahn István-Máté György. Karthágó. Bp.,1972,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Polányi Imre: Az ókori világ története. Bp.,1986, Tankönyvkiadó. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Castiglione László: Görög művészet. Bp.,1968, Corvina. Második, bővített, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. J. Jaroszlavszkij: Hogyan születnek, élnek és halnak meg az istenek. Bp., 1960, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóval. Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1968, Gondolat. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóval. Pierre Grimal: A latin irodalom története. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés. Firmicus Maternus: Asztrológia - A pogány vallások tévelygéséről. Prométheusz Könyvek. Bp., 1983, Helikon. Kiadói papírkötés.  Falus Róbert: Apollón lantja. A görög római irodalom kistükre. Bp., 1982, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15272.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15273.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15274.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15275.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Tóth Sándor: A legnagyobb magyar. Regényes korrajz. Pataky László rajzaival. Bp.,1904, Lampel R: (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.
15276.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: