15549.
306. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Dr. Victor Cherestesiu: Magyar-román szótár. Dictionar Maghar-Roman. Brassó/Brasov, 1947, Corvina-Brassó. Félvászon-kötés, kopottas borítóval, és gerinccel, magyar és román nyelven./ Half-linen-binding, with worn spine and cover, in Hungarian and Romanian languages.