5 000 Ft
10
Dr. Schnierer Aladár: A bűntettekről és vétségekről szóló magyar büntető-törvény magyarázata. Bp., 1885, Franklin. Második kiadás. Korabeli aranyozott álbordás félbőr-kötés, kissé kopottas gerinccel és borítóval, számos ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, de alapvetően jó állapotban.