Könyvek: Jog

Tételek száma: 45

15172.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Corpus Iuris Civilis. I. kötet: Institutiones recognovit Paulus Krueger. Digesta recognovit Theodorus Mommsen. Berlin, 1882, Weidmann. Korabeli félbőr-kötés, sérült, hiányos gerinccel, kopottas borítóval, volt könyvtári példány, latin nyelven./ Half-leather-binding, with worn cover, and damaged spine, in Latin language.
15173.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Corpus Iuris Civilis. II. kötet: Codex Iustinianus. Recognovit et retractavit Paulus Krüger. Hildesheim, 1997, Weidmann. Kiadói egészvászon-kötés, latin, görög, és német nyelven. /Linen-binding, in Latin, Greek and German languages.
15174.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes idegen nyelvű jogi könyvtétel, főleg német nyelven, közte két francia, és egy angol nyelvű, jó állapotban, 11 db:   Theodor Kleinknecht-Dr. Lutz Meyer-Goßner: Strapozeßordnung. Becksche Kurzkommentare 6. München, 2001, C.H. Beck. 45., új átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven.  Dr. Herbert Tröndle-Dr. Thomas Fischer: Strafgesetzbuch und Nebengesetze. Becksche Kurzkommentare 10. München, 2001, C.H. Beck. 50., új átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven.  Strafgesetzbuch. München, 2000, Deutscher Taschenbuch Verlag. 35. kiadás. Kiadói papírkötés, német nyelven.  Strafporzeßordnung. München, 2001, Deutscher Taschenbuch Verlag. 32. kiadás. Kiadói papírkötés, német nyelven.  Grundgesetz. München, 2003, Deutscher Taschenbuch Verlag. 38. kiadás. Kiadói papírkötés, német nyelven.  Strafgesetzbuch. Szerk.: Dr. Egmont Foregger-Dr. Helene Bachner-Foregger. Wien, 2002, Manz. Kiadói papírkötés, német nyelven.   Strafgesetzbuch. Szerk.: Dr. Egmont Foregger-Dr. Eugen Serini. Wien,1975, Manz. Kiadói papírkötés, német nyelven.   Walter Gropp: Strafrecht Allgemeiner Teil. Berlin-Heidelberg, 2001, Springer. Második, átdolgozott és felülvizsgált kiadás. Kiadói papírkötés, német nyelven.  Fréderic Desportes-Francis Le Gunehec: Droit Pénal Général. Paris, 2002, Economica. Kilencedik kiadás. Kiadói papírkötés, francia nyelven.   Code Pénal. Szerk.: Yves Mayaud. Paris, 2003, Dalloz. Kiadói papírkötés, francia nyelven. 100. kiadás.  Hearings before the subcommittee on criminal laws procedures of the committee on the judiciary United States Senate ninety-second congress. Part II. State Experience. Reform of the Federal Criminal Laws. Washington, 2001, U.S. Government Printing Officie. Kiadói papírkötés, angol nyelven./  Mixed law books,10 pieces, in German, English and French languages, in good condition.
15175.

Vegyes idegen nyelvű jogi könyvtétel, főleg német nyelven, közte két francia, és egy angol nyelvű, jó állapotban, 11 db: Theodor Kleinknecht-Dr. Lutz Meyer-Goßner: Strapozeßordnung. Beck'sche Kurzkommentare 6. München, 2001, C.H. Beck. 45., új átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven. Dr. Herbert Tröndle-Dr. Thomas Fischer: Strafgesetzbuch und Nebengesetze. Beck'sche Kurzkommentare 10. München, 2001, C.H. Beck. 50., új átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven. Strafgesetzbuch. München, 2000, Deutscher Taschenbuch Verlag. 35. kiadás. Kiadói papírkötés, német nyelven. Strafporzeßordnung. München, 2001, Deutscher Taschenbuch Verlag. 32. kiadás. Kiadói papírkötés, német nyelven. Grundgesetz. München, 2003, Deutscher Taschenbuch Verlag. 38. kiadás. Kiadói papírkötés, német nyelven. Strafgesetzbuch. Szerk.: Dr. Egmont Foregger-Dr. Helene Bachner-Foregger. Wien, 2002, Manz. Kiadói papírkötés, német nyelven. Strafgesetzbuch. Szerk.: Dr. Egmont Foregger-Dr. Eugen Serini. Wien,1975, Manz. Kiadói papírkötés, német nyelven. Walter Gropp: Strafrecht Allgemeiner Teil. Berlin-Heidelberg, 2001, Springer. Második, átdolgozott és felülvizsgált kiadás. Kiadói papírkötés, német nyelven. Fréderic Desportes-Francis Le Gunehec: Droit Pénal Général. Paris, 2002, Economica. Kilencedik kiadás. Kiadói papírkötés, francia nyelven. Code Pénal. Szerk.: Yves Mayaud. Paris, 2003, Dalloz. Kiadói papírkötés, francia nyelven. 100. kiadás. Hearings before the subcommittee on criminal laws procedures of the committee on the judiciary United States Senate ninety-second congress. Part II. State Experience. Reform of the Federal Criminal Laws. Washington, 2001, U.S. Government Printing Officie. Kiadói papírkötés, angol nyelven./ Mixed law books,10 pieces, in German, English and French languages, in good condition.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. H. G. Heumann: Handlexikon zu den Quellen des römischen Rechts. Jena, 1869, Mauke. Negyedik, javított és bővített kiadás. Korabeli félbőr-kötésben, kopottas borítóval és gerinccel, kissé sérült gerinccel, német és latin nyelven./ Half-leather-binding, with worn cover and spine, with little bit damaged spine, in Latin and German languages.
15176.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Angyal Pál: A magyar büntetőjog tankönyve. II. kötet. Különös rész. Bp., 1912, Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, számos aláhúzással, bejelöléssel.
15177.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14
15178.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15179.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15180.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A Dunára és a mellékfolyóira érvényes nemzetközi hajózási és rendőri szabályzat és melléklete. Bp., 1936, Fővárosi Nyomda Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel, 1-13 melléklettel.
15181.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Szentmiklósi Márton: A római jog institutiói. 9. jav. kiad. Bp. (1890?) Athenaeum. 351p. Több helyen ceruzás aláhúzásokkal, széljegyzetekkel. Korabeli, félvászon-kötésben.
15182.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Edvi Illés Károly Dr.: A magyar sajtótörvény zsebkönyve. Bp., 1914, Révai Testvérek. Kiadói egészvászon kötésben.
15183.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft