Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 109

Vance Kirkland festőművész. Szerk.: Fitz Péter. Bp., 1997, BTM. Papírkötésben, jó állapotban.
15447.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Borsos Miklós: Visszanéztem félutamból. Bp., 1971, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.  B(orsosné) Kéry Ilona: Kertem. Bp., 1973, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
15448.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Balázs Béla: A film. Bp., 1961, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15449.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Berzeviczy Albert: A tájképfestés a XVII. században. Bp., 1910, Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói egészvászon kötés, Bp. Müller György könyvkötészete, fekete-fehér illusztrációkkal.
15450.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15451.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Hekler Antal négy könyve: Antik Művészet, A magyar művészet története, A középkor s a renaissance művészete, Az újkor művészete.Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége-Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon kötés, változó állapotban, többségében kissé foltos borítókkal, de alapvetően jó állapotban.
15452.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Kodály, Zoltán: A magyar népzene. Bp., 1937, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, egy-két helyen piros ceruzás bejegyzésekkel, aláhúzásokkal (12-15. p.), egy lap kijár. (73-74 p.)
15453.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Vasvári Anna: Női dolgok. II. kötet. Feleki László előszavával. Vasvári Anna rajzaival. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos, kissé szakadozott papír védőborítóban.
15454.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. 6. évf. Bp., 1907, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban, hiányos, több oldal hiányzik.
15455.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15456.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
DOI Dana Constantin&Marcel Bunea. Temesvár (Timisoara),2014,Muzeul de Artä Timisoara, 4 sztl. lev.+6 sztl.lev.+12 t.+6 sztl. lev.+12 t. Kiadói kartonmappa, román nyelven./ Paper folder, in Romanian language.
15457.

"DOI" Dana Constantin&Marcel Bunea. Temesvár (Timisoara),2014,Muzeul de Artä Timisoara, 4 sztl. lev.+6 sztl.lev.+12 t.+6 sztl. lev.+12 t. Kiadói kartonmappa, román nyelven./ Paper folder, in Romanian language.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15458.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: