Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 109

Sergio Coradeschi: Az ezüst. Fordította: Sándor Lavinia. Műkincshatározó. Bp.,1994, Officina Nova. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15375.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15376.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kiálts telyes torokkal. Képek és írások Pap Gábor művészettörténész 60. születésnapjára. Bp., 2000, Polar. Kiadói kartonált papírkötés.
15377.

"Kiálts telyes torokkal". Képek és írások Pap Gábor művészettörténész 60. születésnapjára. Bp., 2000, Polar. Kiadói kartonált papírkötés.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bortnyik-Hevesy-Rabinovszky: Kétezer év festészete. Festői témák története az európai művészetben. Bp., 1943, Dante Könyvkiadó. Egészvászon kötés, belül a gerincnél ragasztott, képekkel illusztrált, kissé kopottas állapotban.
15378.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mary McCarthy: The Stones of Florence. New York, 1959, Harcourt, Brace & Company. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, angol nyelven./Linen-binding, in paper cover, in English language.
15379.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Elisabeth Frottier: Michael Powolny. Keramik und Glas aus Wien 1900 bis 1950. Monografie und Werkverzeichnis. Wien-Köln,1990, Böhlau. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér és színes fotókkal, német nyelven./Linen-binding, in German language.
15380.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13
15381.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15382.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Lyka Károly, Kacsóh Pongrác: A Művészet Könyve. A képzőművészetek történeti és technikai fejlődése. A Zene fejlődéstörténete. A Műveltség Könyvtára II. 1. kötet. Bp.,1909, Athenaeum. Számos illusztrációval gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, fém plakettel, kissé kopottas borítóval, kopottas gerinccel.
15383.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15384.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15385.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Hárs Éva: Zsolnay Pécs. Bp., 1996, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15386.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft