Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 298

15706.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Fónagy Iván: A mágia és a titkos tudományok története. Bp., 1943, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval.
15707.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15708.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15709.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Terjék József: Tibeti-magyar szótár. Keleti nyelvek kincsestára. Bp., 1988, Kőrösi Csoma Társaság - Keleti Nyelvek Kollégiuma. Kiadói papírkötésben.
15710.

Kikiáltási ár:
800 Ft
9
Hermann Menge: Lehrbuch der lateinischen Syntax und Semantik. Darmstadt 2000, Wissenschaftliche Buchgesellschaft. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, német és latin nyelven. Jó állapotban./Linen-binding, in paper cover, in German and Latin language.
15711.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15712.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Uzonyi Pál: Rendszeres német nyelvtan. Bp., 1996, Aula. Kiadói kartonált papírkötés.
15713.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15714.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kertész Judit: Rendszeres spanyol nyelvtan középfokon. Bp., 2002, Aula. Kiadói kartonált papírkötés.
15715.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Király Rudolf: Portugál-magyar szótár. Bp., 1978, Akadémia Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15716.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, latin nyelv és szótár témában, 5 db: [Finály Henrik-Régeni István]: Latin iskolai szótár. Első rész: Latin-magyar szótár. Dolgozta néhány kolozsvári tanár. Kolozsvár, 1858, Stein János. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, rossz állapotban, lejáró elülső kötéstáblával, tulajdonosi névbejegyzéssel, volt könyvtári példány. a kötése megtört, sérült, és amatőr módon javított, latin és magyar nyelven. Dr. K. E. Georges: Lateinisch-Deutsches und Deutsches-Lateinisches Schulwörterbuch. Lateinisch-Deutscher teil. Hannover-Leipzig, 1914, Hahnsche Buchhandlung. Korabeli félbőr-kötés, megviselt állapotban, sérült, javított gerinccel, pár lap részben összeragadt, latin és német nyelven. Dr. Hermann Menge: Reptitorium der Lateinischen Syntax und Stilistik. Wolfbüttel, 1914, Julius Zwicklers. Kiadói egészvászon-kötés, latin és német nyelven. Dr. Hans-Rubenbauer-Dr. J. B. Hofmann: Lateinischen Grammatik. Bamberg-München,1995, C.C.Buchners-J. Lindauer-R.Oldenbourg. Kiadói kartonált papírkötés, latin és német nyelven. Karl Ernst Georges-Heinrich Georges: Ausführliches Lateinisch-Deutsches Handwörterbuch. Aus den Quellen zusammengetragen und mit besonderer Bezugnahme auf Synonymik und Antiquitäten unter Berücksichtigung der besten Hilfsmittel. I-II. kötet. Unveränderter Nachdruck der achten verbesserten und vermehrten Auflage von Heinrich Georges. Hannover,1998, Hahnsche Buchhandlung. Kiadói egészvászon-kötés, latin és német nyelven./ Latin languages and dictionaries books, in Latin, German and Hungarian language, in different conditions.
15717.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft