https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Reklám Tételek száma: 116
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
1655680
12398
306
0
1600
Advertisement
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
cca 1930 2 db hotel reklám nyomtatvány: Hotel Corona Cortina D'Ampezzo, Hotel Titanus Loreto Milano 1654621
12399
306
0
1200
Advertisement
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Cognac Martell itallap, kitöltetlen 1654640
12400
306
0
1200
Advertisement
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
2 db litho szivardoboz címke, szép állapotban + 1 db szivarcímke 1625207
12401
306
0
1000
Advertisement
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
cca 1920 Hobé Damase és Társa zölddió pálinka italcímke, Globus, litho, 4x16,5 cm 1620664
12402
306
0
4000
Advertisement
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
11 db hotelcímke, bőrőnd címke, benne egy háború előtti / 11 vintage hotel and luggage labels 1592517
12403
306
0
1000
Advertisement
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
cca 1910 A Budapesti Belvárosi Kávéház Európa térképet ábrázoló szalvétája 30x30 cm 1607819
12404
306
0
5000
Advertisement
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
14 db üres cigarettás doboz, nagyrészt magyar, nagyrészt jó állapotban / Empty vintage tobacco boxes 1130988
12405
306
0
400000
Advertisement
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Fantasztikus angol cigarettakártya gyűjtemény a XX. század elejéről, 1.024 db a legváltozatosabb témákból (katonai, sport, állatok, hölgyek, kártya, stb. érintetlen, rendkívül érdekes anyag eredtei korabeli albumban / Fantastic collection of 1.024 trade cards in an original album, better noted Wills Scissor Regimental Pets, Generals of India, India Regiments, Boxers, British Army Boxers, Famous Footballers, Beauties etc.
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
További oldal navigáció Aukciósház
Cím:
1061 Budapest, Andrássy út 16.
Levelezési cím:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Email
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Nyitva tartás:
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz