Nyomtatványok

Tételek száma: 259

12707.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
1913 Jahrbuch des Deutschen Werkbundes 1913. Die Kunst in Industrie und Handel. Jena, 1913, Eugen Diederichs. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, fekete-fehér fotókkal, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, német nyelven.
12708.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12709.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1915 A Pesti Hírlap naptára az 1915. szökőévre. 25. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, a gerince sérült, az elülső szennylap és első oldal kijár.
12710.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1915 Rózsavölgyi Album Karácsony 1915, kotta, Bp., Rózsavölgyi. Vászonkötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
12711.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1916-1948 Főként vallási témájú nyomtatványok 3 db: Szent Család XXVII. évf. 6. füzet, Bogner Mária Margit Kis Naptára, Vasárnapi Könyv + papot ábrázoló papírfigura
12712.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1916-1918 A Milliók Könyve című folyóirat 3 db száma, Faragó Géza által tervezett címlapokkal
12713.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1916 IV, Károly király koronázása alkalmából írt köszöntőjének facsimile változata. Koronázási emlékbélyegzéssel
12714.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1916 Az Érdekes Újság koronázással kapcsolatos száma (V. évfolyam 1. szám és koronázási szám), sok képpel, megviselt állapotban
12715.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12716.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1917-1918 Az Élet, képes heti folyóirat 13 db száma
12717.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1919 2 db Szocialista propaganda anyag:  N. Lenin: A szovjethatalom legközelebbi feladatai. Bp., 1919, Közoktatásügyi Népbiztosság. Kiadói papírkötés.  Vörös Könyvtár 10. szám. Szerk:: Bródy Árpád. Lenin Elvtárs levele az amerikai proletáriushoz. Kiadói papírkötés, a borító szakadozott, leszakadt a füzetről, kettészakadt.
12718.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft