Görög Rezső (1930-): Május. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 28×46... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/306/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~100001/Gorog-Rezso-1930-Majus-Szinezett-rezkarc-karton-jelzett-28C39746-cm~II1652754
1652754
10044
306
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Görög Rezső (1930-): Május. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 28×46 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: