Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 154
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1612100
19062
305
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc fél dolláros érmével (1972), jelzés nélkül, bruttó:41 g 1554084
19063
305
Jewellery
Ezüst(Ag) szecessziós kiöntő, jelzett, m: 6,5 cm, nettó: 86,2 g 1641002
19064
305
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) kínai filigrán kitűző rajta medál, jáde és korall kővel, jelzés nélkül, bruttó:19 g, 5×4 cm 1616126
19065
305
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű cirkónia kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3 g 1641795
19066
305
Jewellery
Ezüst (Ag.) női szipka, fém szerelékkel, jelzett, h: 7 cm, bruttó 4,23 g 1617080
19067
305
40000
Jewellery
Arany (Au.) 14 k gyűrű szintetikus rubin kővel, jelzett (szovjet), méret: 56, bruttó: 6 g 1617077
19068
305
36000
Jewellery
Arany (Au.) 14 k gyűrű korund kővel, jelzett (szovjet), méret: 63, bruttó: 5 g 1524537
19069
305
Jewellery
Ezüst(Ag) fűszertartó, sérült üvegbetéttel, jelzett, d: 6 cm, m: 3 cm, nettó: 33,3 g 1630465
19070
305
Jewellery
Ezüst(Ag) triplaszemes nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 16,8 g 1614566
19071
305
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán cigarettatárca, jelzett, 7,8x8,8 cm, nettó: 157,3 g 1630358
19072
305
Jewellery
Ezüst(Ag) meandermintás köves függő, jelzett, 2,3x1,4 cm, bruttó: 2,6 g 1581567
19073
305
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) címeres medál, jelzés nélkül, 4,7x5 cm, nettó: 19,6 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft