Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 154
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1586369
19038
305
Jewellery
Ezüst (Ag.) lovaspoló ütős kitűző, h:5 cm, nettó:2 g 1586372
19039
305
Jewellery
Ezüst (Ag.) evezőlapátos kitűző, h:5 cm, nettó:2 g 1643812
19040
305
Jewellery
Ezüst(Ag) púdertartó, jelzett, 7,5×5 cm, bruttó:84 g 1623732
19041
305
Jewellery
Ezüst(Ag) "H" függő, szintetikus kövekkel, jelzett, 2,5x1,3 cm, bruttó: 3 g 1623900
19042
305
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív "oxo" karkötő, jelzett, h: 16 cm, nettó: 22,5 cm 1623946
19043
305
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott walles karkötő, jelzett, h: 16,5 cm, nettó: 5,8 g 1623682
19044
305
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 20,6 g 1643798
19045
305
Jewellery
Ezüst(Ag) cigarettatárca, gravírozott monogrammal, jelzett, belül felirattal, 11x8 cm, nettó: 162 g 1643810
19046
305
Jewellery
Ezüst(Ag) art deco cigarettatárca, belül "Szakkerületi Sakkszövetség tiszteletdíja" felirattal, jelzett, mesterjeggyel, 10×8 cm, nettó: 89 g 1643805
19047
305
Jewellery
Ezüst(Ag) art deco cigarettatárca, bakelit gombbal, jelzett, mesterjeggyel (BJ), 11x8 cm, nettó: 150 g 1650301
19048
305
Jewellery
Arany (Au.) 8 K szívecskés gyerek gyűrű, jelzett, méret:44 nettó: 0,6 g 1650283
19049
305
Jewellery
Arany (Au.) 14 K fülbevaló szintetikus kővel, jelzett, bruttó: 1 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft