Könyvek: Történelem

Tételek száma: 214

15286.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15287.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Hegedüs Loránt: Kossuth Lajos, legendák hőse. Budapest, é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt.,316 p. Kiadói egészvászon kötésben, foltos borítóval, Kossuth beragasztott nyomtatott portréjával, és sumlai házának nyomtatott képével, ex libris-szel. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány. A szerző beragasztott fotóival (2 db.), egy beragasztott zacskóban Kossuth koporsójáról származó viágokkal. Egy-két helyen a szerző hugának, többségében a szerzőre vonatkozó bejegyzésével.
15288.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15289.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Kovács Éva-Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények. 1980, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15290.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dávid Antal: Bábel és Assur I-II. I. Történet. II. Művelődés. Szent István Könyvek 32.,54-55. Bp.,1926-1928, Szent István-Társulat. Kihajtható térképpel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15291.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Áldásy Antal: A keresztes hadjáratok története. Szent István Könyvek 18. Bp.,1924, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15292.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Godefroid Kurth: A modern civilizáció kezdetei. Ford.: Dr. Michel Károly. Szent István Könyvek 52-53. Bp., 1928, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
15293.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Balogh Albin: Ország és nyelv (határok és nemzetiségek) a magyar történelemben.  Budapest, 1925. Szent István Társulat kiadása Stephaneum nyomda. Kiadói papírborítóban
15294.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Balogh Albin: Művelődés Magyarország földjén a magyar honfoglalás előtt. Szent István Könyvek 22. Bp.,1925, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15295.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Meszlényi Antal: A magyar katholikus egyház és az állam 1848/49-ben Bp. 1928. Szent István-Társulat. Kiadói papírborítóban.
15296.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Miskolczy István: Magyarország az Anjouk korában. Szent István Könyvek 9. Bp.,1923, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, színes sorkiemelésekkel, és ceruzás aláhúzásokkal.
15297.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft