Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 68

15745.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15746.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
15747.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú aranyozással, de egy két kisebb szakadással
15748.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15749.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Alexander Niklitschek: A matematika csodái. Fordította S. Beke Anna. Budapest, 1942, Nova Irodalmi Intézet, 254 p. Kiadói félvászon kötésben. Számos ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel.
15750.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Alfred Brehm: Az állatok világa - Madarak II. kötet Szerk. Chernel István. Bp., 1902. Légrády. aranyozott félbőr kötésben
15751.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kőszegi Dénes: Chemia. Anorganikus rész. Bp., é.n. Athenaeum. 293p. Korabeli félvászon kötésben.
15752.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
kovács Mihály: Néhány kibernetikai játékgép Bevezetés az automaták tervezésébe. Bp., 1972. tankönyvkiadó
15753.

Kikiáltási ár:
800 Ft
dr. Szemere Samu: Giordano Bruno. Bp., 1917 MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
15754.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Schumann, Walter: Drágakő Biblia. Bp., 1992, Kőország és Glória Kiadó. Kartonált kötés, jó állapotban.
15755.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15756.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft