Vegyes számítástechnikai tétel, 3 db:
Julie C. Meloni: A PHP, a MySQL és az Apache használata. Budapest, 2004,Panem Kiadó. Kiadói papírkötés.
Cserny László: Mikroszámítógépek. Budapest, 1996, LSI Oktatóközpont, A Mikroelektronika Alkalmazásának Kultúrájáért Alapítvány. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés. Foltos. Egyébként jó állapotban.
Reményi Zoltán-Stiegler Gábor-Szalayné Tahy Zsuzsanna: Informatika, érettségire felkészítő feladatgyűjtemény. Budapest, 2004, Nemzeti Tankönyvkiadó. 2. kiadás. Kiadói papírkötésben.
A technika világa. A. Sz. Fedorov: Miért rozsdásodnak a fémek? Fordította Szőke László./Valkó Iván Péter: Telefon és távíró./ Vécsey Béla: A vas- és acélgyártás./Lőrincz Gáspár: Gépóriások a Szovjetunióban./György Zoltán: Automatagépek./Bodrossy Félix: A plasztikus film.
Bp., 1951-1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés.