Weis, Jürg: Klippen und Klüfte. Zürich - Leipzig, 1942, Orell Füssli V... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/305/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Sport-sakk-hegymaszas~400002/Weis-Jurg-Klippen-und-Klufte-Zurich--Leipzig-1942-Orell-Fussli-Verlag-Fekete-feher-illus~II1508049
1508049
15219
305
100
Books: Sports, Chess, Alpinism
Leírás: Weis, Jürg: Klippen und Klüfte. Zürich - Leipzig, 1942, Orell Füssli Verlag. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.