https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 30

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vorschrift für die taktische Verwendung der großen Verbände. Französische Truppenführung. Berlin, 1937, Offene Worte. Kiadói papírkötés, német nyelven./Paperbinding, in German language.
15500.

Vorschrift für die taktische Verwendung der großen Verbände. Französische Truppenführung. Berlin, 1937, Offene Worte. Kiadói papírkötés, német nyelven./Paperbinding, in German language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
H(elmuth) Moltke: Die Deutsche Tragödie an der Marne. Nowawes-Potsdam, 1934, Richard Geller. Kiadói tűzött papírkötés, térképekkel illusztrálva, német nyelven./Paperbinding, with maps, in German language.
15501.

H(elmuth) Moltke: Die Deutsche Tragödie an der Marne. Nowawes-Potsdam, 1934, Richard Geller. Kiadói tűzött papírkötés, térképekkel illusztrálva, német nyelven./Paperbinding, with maps, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Deutsche Heerführer in großer Zeit. Kiadta Walther Stein. Siegen-Berlin-Leipzig, 1915, Hermann Montanus. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, német nyelven./ Paperbinding, with black-and-white photographs, in German language.
15502.

Deutsche Heerführer in großer Zeit. Kiadta Walther Stein. Siegen-Berlin-Leipzig, 1915, Hermann Montanus. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, német nyelven./ Paperbinding, with black-and-white photographs, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
5 db különféle katonai témájú könyv: Berezskov, V. M.: Az ENSZ bölcsőjénél (Bp., 1976); Bogusz, Jan: Katonai didaktika (Bp., 1974); Hackmann - Lenihan: Az igazság ára; A budapesti gázművek száz esztendeje; Pintér István: Rendnek muszáj lenni... (Bp., 1973); Konyev, I. Sz.: Egy frontparancsnok feljegyzései 1943-1944 (Bp., 1983); Styemenko, Sz. M.: A vezérkar a háború éveiben (Bp., 1975). Kötetenként változó, nagyrészt jó állapotban.
15503.

5 db különféle katonai témájú könyv: Berezskov, V. M.: Az ENSZ bölcsőjénél (Bp., 1976); Bogusz, Jan: Katonai didaktika (Bp., 1974); Hackmann - Lenihan: Az igazság ára; A budapesti gázművek száz esztendeje; Pintér István: Rendnek muszáj lenni... (Bp., 1973); Konyev, I. Sz.: Egy frontparancsnok feljegyzései 1943-1944 (Bp., 1983); Styemenko, Sz. M.: A vezérkar a háború éveiben (Bp., 1975). Kötetenként változó, nagyrészt jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Clair Vilmos: Párbaj-codex. Báró Perényi Zsigmond belügyminiszter, koronaőr, Magyar Nemzeti Szövetség elnökének előszavával. Bp., [1934], Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 158 p. Huszonkettedik, javított kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, két fekete-fehér fotóval illusztrálva.
15504.

Clair Vilmos: Párbaj-codex. Báró Perényi Zsigmond belügyminiszter, koronaőr, Magyar Nemzeti Szövetség elnökének előszavával. Bp., [1934], Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 158 p. Huszonkettedik, javított kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, két fekete-fehér fotóval illusztrálva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Imrédi-Molnár László: Tóth Ágoston honvédezredes, a XIX. századbeli magyar térképezés úttörőjének élete és működése. Bp., 1938, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Kiadói papírkötés, kissé szakadt hátsó borítóval. A Térképészeti Közlöny 8. számű különfüzete, ex libris-szel.
15505.

Dr. Imrédi-Molnár László: Tóth Ágoston honvédezredes, a XIX. századbeli magyar térképezés úttörőjének élete és működése. Bp., 1938, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Kiadói papírkötés, kissé szakadt hátsó borítóval. A Térképészeti Közlöny 8. számű különfüzete, ex libris-szel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Julier Ferenc: Magyar hadvezérek. Bp., [1930], Stádium. 470,[2]p. Szövegközti térképvázlatokkal. Korabeli, aranyozott gerincű vászonkötésben.
15506.

Julier Ferenc: Magyar hadvezérek. Bp., [1930], Stádium. 470,[2]p. Szövegközti térképvázlatokkal. Korabeli, aranyozott gerincű vászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Robert W. Coakley, Stetson Conn: The War of the American Revolution. Narrative, chronology, and bibliography. Washington, 1975, Center of Military History United States Army. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, térképekkel illusztrált, angol nyelven./Paperbinding, in English language.
15507.

Robert W. Coakley, Stetson Conn: The War of the American Revolution. Narrative, chronology, and bibliography. Washington, 1975, Center of Military History United States Army. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, térképekkel illusztrált, angol nyelven./Paperbinding, in English language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
M. Szabó Miklós: A magyar királyi honvéd légierő a második világháborúban. Bp., 1987, Zrínyi. Kiadói papírkötésben.
15508.

M. Szabó Miklós: A magyar királyi honvéd légierő a második világháborúban. Bp., 1987, Zrínyi. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Földi Pál: A magyarok nyilai. Hadtörténet és honfoglalás az Árpád-házi királyok korából. Bp., é..n, Anno. Kiadói papírkötés.
15509.

Földi Pál: A magyarok nyilai. Hadtörténet és honfoglalás az Árpád-házi királyok korából. Bp., é..n, Anno. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Földi Pál: A magyar királyi honvédség a második világháborúban. I. kötet. Bp., é.n, Anno. Kiadói papírkötés.
15510.

Földi Pál: A magyar királyi honvédség a második világháborúban. I. kötet. Bp., é.n, Anno. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
A Hazáért. A Magyar Honvédség múltja és jelene. Szerk.: Prof. Dr. Szántó Mihály, Vass Jenő Sándor. 1848-2004. Bp., 2006, Szaktudás Kiadó Ház. Kiadói karonált papírkötés. Jó állapotban.
15511.

A Hazáért. A Magyar Honvédség múltja és jelene. Szerk.: Prof. Dr. Szántó Mihály, Vass Jenő Sándor. 1848-2004. Bp., 2006, Szaktudás Kiadó Ház. Kiadói karonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
7

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz