Kacsor László: Bogrács és nyárs a vízparton. Cserkészek, horgászok, és természetkedvelők részére. Lakitelek, 1991, Antológia Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt.
Klein, Ludwig: Nutzpflanzen der Landwirtschaft und des gartenbaues. Heidelberg, é. n., Carl Winter's Universitätsbuchhandlung. Kicsit kopott vászonkötésben.
2 db horgászkönyv: Horgásszunk! Magyarország horgászvizei. Bp., 1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat.; Horgászbottal a Csepel-sziget körül. Dunakanyar, 2000. Papír- ill. kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Dr. Csizmadia László: A vendéglátás ételei és tálalásuk. Szakmai Kiskönyvtár. Bp., 1982, Belkereskedelmi Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés, foltos lapélekkel, és hátsó borítóval.