https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 597

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Antológia Ady Endre verseiből. Összeáll.: Szabó Lőrinc. Bp., [1927], Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.
16681.

Antológia Ady Endre verseiből. Összeáll.: Szabó Lőrinc. Bp., [1927], Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Ady emlékfüzet a zilahi és érmindszenti ünnepekről 1924 július 20. és 21. Összeállította Nagy Sándor a Szilágyság irodalmi szerkesztője. Zilah, 1924. Seres Samu. 79p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
16682.

Ady emlékfüzet a zilahi és érmindszenti ünnepekről 1924 július 20. és 21. Összeállította Nagy Sándor a Szilágyság irodalmi szerkesztője. Zilah, 1924. Seres Samu. 79p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Ady Lajosné: Az ismeretlen Ady. Akiről az érmindszenti levelesláda beszél. Bp., 1942, Béta. 412 p., 14 t. (8 levélen, 2 mell. kihajtható). Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
16683.

Ady Lajosné: Az ismeretlen Ady. Akiről az érmindszenti levelesláda beszél. Bp., 1942, Béta. 412 p., 14 t. (8 levélen, 2 mell. kihajtható). Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Ady Endre összes versei. Bp. [1929]. Athenaeum. 560 l. Kiadói papírkötésben, egy oldalon kis, szöveget nem érintő hiánnyal
16684.

Ady Endre összes versei. Bp. [1929]. Athenaeum. 560 l. Kiadói papírkötésben, egy oldalon kis, szöveget nem érintő hiánnyal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
A Petőfi Társaság Antológiája. Bp., 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel.
16685.

A Petőfi Társaság Antológiája. Bp., 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
2 db latin-magyar / magyar-latin szótár (Györkös; Magyar-latin zsebszótár), megviselt állapotban
16686.

2 db latin-magyar / magyar-latin szótár (Györkös; Magyar-latin zsebszótár), megviselt állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Csathó Kálmán: Leányok, anyák, nagyanyák. 2-3. köt. Bp., é. n., Singer és Wolfner (Csathó Kálmán munkái 2-3.). Kopott félbőr kötésben, néhány lap kijár.
16687.

Csathó Kálmán: Leányok, anyák, nagyanyák. 2-3. köt. Bp., é. n., Singer és Wolfner (Csathó Kálmán munkái 2-3.). Kopott félbőr kötésben, néhány lap kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Szili Leontin: Majdnem szerelem. Bp., é. n., Fővárosi Könyvkiadó Kft. Laza, kopott félvászon kötésben, sérült hátsó borítóval.
16688.

Szili Leontin: Majdnem szerelem. Bp., é. n., Fővárosi Könyvkiadó Kft. Laza, kopott félvászon kötésben, sérült hátsó borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
A Jókai Mór centenáriumi kiadás 13., 28. és 29. kötete: Mire megvénülünk; Névtelen vár 1-2. köt. Bp., 1926, Franklin - Révai. Kopott vászonkötésben, az egyik kötet gerince elválik.
16689.

A Jókai Mór centenáriumi kiadás 13., 28. és 29. kötete: Mire megvénülünk; Névtelen vár 1-2. köt. Bp., 1926, Franklin - Révai. Kopott vászonkötésben, az egyik kötet gerince elválik.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
vitéz Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt...Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis sérülésekkel. Jó állapotban.
16690.

vitéz Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt...Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis sérülésekkel. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar neveléstörténeti irodalom 1800-1944. Márkus Gábor gyűjtését kiegészítette Mészáros István és Gazda István. Bp., 1985, Könyvértékesítő Vállalat. Egészvászon kötés, jó állapotban
16691.

Magyar neveléstörténeti irodalom 1800-1944. Márkus Gábor gyűjtését kiegészítette Mészáros István és Gazda István. Bp., 1985, Könyvértékesítő Vállalat. Egészvászon kötés, jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Első ének. Rónai Mihály András versei. Fametszetekkel díszítette Reiter László. 2006, hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16692.

Első ének. Rónai Mihály András versei. Fametszetekkel díszítette Reiter László. 2006, hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz