Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 597

16477.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Altay Margit: A végzet útjai. Bp., é.n.,Pallas. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, egészoldalas illusztrációkkal.
16478.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
16479.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Verne Gyula: Az úszó város. Az ostrom-záron keresztül! Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói illusztrált, kopottas egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel.
16480.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16481.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16482.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16483.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16484.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16485.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16486.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16487.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16488.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft